logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

ATCELTS - Boriss Grebenščikovs & grupa Akvarium (Pārcelts no Rīgas Kongresu nama, 25.05.2020.)

Ce 22.04.2021 19:00
ATTA Centre
Ņemot vērā visus šī brīža pulcēšanās ierobežojumus un ierobežojumus pasākumu rīkošanā, pasākums Boriss Grebenščikovs & grupa Akvarium (Pārcelts no 25.05.2020.)  22.04.2021. tiek ATCELTS!
 
Nauda par biļetēm, kuras tika iegādātas I-veikalā www.bilesuserviss.lv, tiks atmaksāta ar pārskaitījumu uz pirkuma laikā izmantoto bankas kontu līdz 13.05.2021.
Biļešu īpašniekiem, kuri biļetes iegādājās tirdzniecības vietās, lūgums aizpildīt naudas atgriešanas veidlapu līdz 13.05.2021.: https://www.bilesuserviss.lv/lat/forms/refund
 

 

Tikai šajā koncertā BG ar grupu spēlēs īpašu programmu - gan zelta hitus, gan intriģējošas jaunas dziesmas. Boriss Grebenščikovs – gan viens, gan ar grupu -  muzicē jau vairāk kā 40 gadus. Vēl samizdata veidā ierakstījis desmitiem albumu, viņš vismaz pusotra desmita izdevis oficiāli pēc tam, kad vārds “roks” pārstāja būt aizliegts.

BG bija pirmais krievs, kurš spēja pielāgot mūsdienu Rietumu mūzikas estētiku dzimtās valodas īpatnībām.

Arī šodien viņš rāda, kā palikt krieviskam, vienlaikus dziedot ne tikai Pēterburgas romances, bet arī Jamaikas regeju, amerikāņu folku un īru balādes. Boriss Grebenščikovs nav vienkārši slavens dziedātājs un muzikants. Viņš ir arī tulks, rakstnieks, mākslinieks, radio moderators, Austrumu filozofijas speciālists. Interešu daudzpusība un dziļās zināšanas veicināja BG kļūšanu par kulta personību. Tāpēc katrs viņa koncerts, kā atzīst apmeklētāji, ir gandrīz vai maģisks rituāls, pēc kura sirdī paliek īstu svētku sajūta.
 
Akvarium daiļrade ienesa laikmetā svaigas vēsmas, bet Grebenščikova dzeja lika domāt un pieaugt. Grupas dziesmas izaudzinājušas ne vienu vien paaudzi: dziļas, sarežģītu pārdomu piepītas, tās aicina apstāties, ievilkt plaušās spirdzinošo gaisu un izelpā, kaut uz sekundi, atcerēties svarīgako.

Bezgalīgi meklētas atbiles uz jautājumiem, kuru atrisināšanai vienas dzīves par maz – tāda ir Akvarium mūzika.

Saviem faniem Boriss Grebeščikovs ir daudz vairāk nekā vienkārši elks. Viņu uzskata par garīgo tēvu un vadītāju. Krievu kultūras kulta personība, padomju roka ciltstēvs, 70.-90. gadu jaunatnes ideologs – pats BG bez sajūsmas attiecas pret šiem pelnītajiem tituliem, labprātāk saucot sevi par „cilvēku, kurš rada mūziku”.

Filozofs, komponists un dzejnieks Boriss Grebenščikovs, kura daiļrade bija un vienmēr būs aktuāla, mūzikā pieturas pie sev vien raksturīgā, nevienam citam nepiemītošā, stila. Kopā ierakstīti jau vairāk nekā 50 albumi un 1000 dziesmas. Borisu Grebenščikovu pazīst ne tikai Krievijā un NVS, bet arī tālu aiz to robežām – Lielbritānijā, Francijā, ASV un citās valstīs.

Borisam Grebenščikovam un viņa kolēģiem Rīga vienmēr bijusi īpaša vieta: tieši ar Latviju viņiem saistās patīkamas tikšanās, atklājumi, negaidītas radošās izpausmes -  viss tas labais un gaišais, ar ko BG un viņa muzikanti tik dāsni dalās ar savu publiku!

Akvarium koncerts  - tie ir svētki! Aicinām tos svinēt kopā ar mums!

Biļetes uz Borisa Grebenščikova koncertu 25.maijā plkst. 19.00 Rīgas Kongresu namā pārdod visās Biļešu servisa kasēs!
 

Vairāk informācijas: https://www.facebook.com/events/992655884423370/

Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
ATCELTS - Boriss Grebenščikovs & grupa Akvarium (Pārcelts no Rīgas Kongresu nama, 25.05.2020.) Ce 22.04.2021 19:00 ATTA Centre
Der zināt
Vietas balkona 1. un 2.rindā ir ar ierobežotu redzamību!
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: līdz 6 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
 

Pirms biļešu iegādes, lūdzu, pievērsiet uzmanību valstī noteiktajiem noteikumiem pasākuma apmeklēšanai saistībā ar Covid-19 izplatības ierobežošanu. Veicot pirkumu, patērētājs piekrīt ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskos noteikumus pasākuma apmeklējumam.

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Rīgas Kongresu nams
Krišjāņa Valdemāra iela 5 Rīga Latvija
Organizators
Trade Hub Productions SIA
Trade Hub Productions SIA
Liepu iela 1a LV-2160 Saulkrasti
Vien. Reģ. Nr.: 40103709004
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt Vasaras Saulgriežu maģiskā gongu nakts PopulārsPopulārsVasaras Saulgriežu maģiskā gongu nakts - Viesnīca Chill Inn, Latvija 40.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt TOMMY EMMANUEL, c.g.p. (Pārcelts no 23.10.2020.) PopulārsPopulārsTOMMY EMMANUEL, c.g.p. (Pārcelts no 23.10.2020.) Hanzas Perons, Latvija 25.00 - 65.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!