logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne
Vīru folkloras ansambļa MUSIKELI (Gruzija) koncerts

12. novembrī plkst. 17.00 uz koncertu Rīgas ebreju kopienā  aicina vīru folkloras ansamblis "Musikeli" no Gruzijas. Koncertā būs dzirdamas dziesmas no dažādiem Gruzijas reģioniem, kā arī pavisam nedzirdētas apdares, baznīcu dziedājumi un jau zināmās un iemīļotās gruzīnu dziesmas.

Ansamblis "Musikeli" dibināts 2019.gadā, šobrīd tā sastāvā ir seši dziedātāji no Gruzijas reģiona - Mengrēlijas. Ansambļa vadītājs ir Dimitri Kakulia. Galvenais ansambļa mērķis ir saglabāt autentiskumu un vienkāršo dziedāšanas manieri, izpildot senās gruzīnu dziesmas, kuras mūsdienās vairs nav dzirdamas tradicionālo gruzīnu ansambļu izpildījumā.

Ansamblis "Musikeli" bijis daudzu festivālu dalībnieks un piedalījies dažādos Gruzijas televīzijas raidījumos. 2022.gadā ansamblis "Musikeli" uzvarēja Gruzijas nacionālajā festivālā.

Šī gada sākumā ansamblim "Musikeli" bija pirmie koncerti ārpus Gruzijas - martā "Musikeli" dziedātāji ar savām balsīm priecēja klausītājus Latvijā un Lietuvā, bet maijā viesojās Lielbritānijā.

Latvijas dzimšanas dienas mēnesī, novembrī, ansamblis atkal viesosies Latvijā, lai ar īpašu svētku programmu priecētu savus klausītājus.

Biļetes - "Biļešuserviss" un pirms pasākuma - Rīgas ebreju kopienā.
Papildus informācija par koncertu un biļetēm: tālrunis 22320895.

Koncerta ilgums - 1 stunda 30 minūtes.

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot