logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Moderat Live - Rīga

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Vācu elektroniskās mūzikas smagsvari "Moderat" uzstāsies Latvijā
 
Mūzikas aģentūra "8 Days A Week" uzņem negaidītus apgriezienus! Šīs būs jau otrais izziņotais koncerts šonedēļ, un šoreiz tā ir elektroniskās mūzikas leģenda no Vācijas, grupa “Moderat”, kas  27. oktobrī uzstāsies Hanzas peronā!
Pagājušajā gadā šī lieliskā grupa atklāja sevi no jauna, izdeva jaunu albumu un pēc 6 gadu pārtraukuma atgriezās elektroniskās mūzikas Olimpā. Viņi vareni noslēdza pagajušogad Viļņā atklāto festivālu "8 Festival", un tagad, turpinot sadarbību ar "8 Days A Week", tie sniegs koncertus visās trīs Baltijas valstīs.
 
Gatavojies koncertam jau laikus
 
Kā parasti, “8 Days A Week” aicina par biļešu iegādi parūpēties jau tagad. Iepriekšpārdošanas biļetes vienmēr ir lētākas. Biļetes uz “Moderat” uzstāšanos galvaspilsētā sāks pārdot otrdien, 14. martā, bet kaislīgākie grupas fani var iegādāties biļetes jau iepriekš. Tiesa, tam būt nepieciešams kods no “8 Days A Week” . Raksti viņiem ziņu Facebook vai www.8dw.lt, tev tiks piešķirts īpašs kods un iespēja ietaupīt. Kodi būs derīgi ļoti ierobežotu laiku, biļešu skaits ar kodiem ir ierobežots. Biļešu iepriekšpārdošana sākas 10. martā un beigsies 14. martā. plkst. 10, kad biļetes kļūs dārgākas. Žanra klasika – ātrākajiem pietiks ar lētākajām biļetēm.
 
Aicinām biļetes iegādāties iepriekš.
Biļešu skaits ar kodiem ir ierobežots. Biļetes būs dārgas.
Tikai nesaki, ka mēs tevi nebrīdinājām.
Ietaupi!
 
Rīgā lēnām atdzīvojas lieliskā koncertdzīve. “”Moderat”, kas pagājušogad priecēja tūkstošiem klausītāju Koačellas un Glastonberijas festivālos uzstāsies arī Hanzas peronā! Vai nav lieliskas ziņas?
 
"Moderat" koncerti vienmēr ir neprognozējami un pārsteigumu pilni un nekad neatkārtojas. Tas ir ne tikai neaizmirstams muzikāls, bet parasti arī gaismas efektu piedzīvojums.

Par Moderat
 
Vai Moderat ir īpaši jāpiesaka? Viņiem kā elektroniskās mūzikas leģendām varētu piedēvēt nebeidzamus epitetus. Mēs ļoti labi pazīstam gan Apparat, gan Modeselektor. Šķiet, ka viņi vienmēr ir vismaz divus soļus priekšā citiem.
Gaidāmais koncerts galvaspilsētā ir daļa no koncerttūres, kas prezentēs "Moderat" albumu "MORE D4TA".Grupa, kas līdz šim ir izdevusi četrus albumus, vairākkārt ir izvēlēta par vienu no labākajiem dzīvajiem māksliniekiem pasaulē.
Šis koncerts ir piedzīvošanas vērts!
 
 

Vairāk informācijas: http://www.8dw.lt

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot