logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

MATTEO BOCELLI

A NIGHT WITH MATTEO

Šovasar Latvijā pirmo reizi uzstāsies itāļu dziedātājs un komponists Matteo Boсelli. Leģendārā tenora Andrea Bocelli dēls pēc debijas albuma “Matteo” izdošanas devās plašā turnejā pa ASV, Eiropu un Austrāliju, kuras ietvaros 14. jūnijā sniegs koncertu arī Dzintaru koncertzālē.

Matteo Bocelli audzis klasiskās mūzikas, kā arī tādu izcilu mākslinieku kā Frenka Sinatras un Vitnijas Hjūstones, dziesmu pavadībā. Vēlāk par viņa elku kļuvis arī Eds Širāns. Sākot ar bērnības gadiem, Matteo ieguvis vispusīgu muzikālo izglītību, studējot dziedāšanu un klavierspēli Mūzikas konservatorijā Lukā, Itālijā.

Kā dziedātājs Matteo Bocelli pirmo reizi izpelnījās uzmanību, kad viņa skaistā balss kļuva par perfektu pavadījumu viņa slavenajam tēvam albuma “Sí” duetā “Fall on Me”. Taču klausītājiem bija jāgaida vēl daži gadi, pirms daudzsološais dziedātājs sāka savu personīgo mūzikas karjeru. 2020. gadā viņš izdeva pirmo singlu, skaisto mīlas dziesmu “Solo”, kurā klasiskās ārijas elementi apvienoti ar pop melodiju. Un tikai 3 gadus vēlāk, 2023. gada vasarā, Matteo Bocelli beidzot izdeva savu ilgi gaidīto debijas solo albumu “Matteo”, kam sekoja turneja pa ASV, Eiropu un Austrāliju.

Viņa koncertus raksturo ekskursi daudzajos mūzikas žanros: no klasiskās mūzikas līdz patīkamai itāļu samtainajai popmūzikai un slavenu starptautisku hitu interpretācijām, ar vieglumu, ko pavada skaista, raksturīga balss. Matteo ir ļoti dabisks un atvērts savu dzīvo uzstāšanos laikā, izbaudot sirsnīgu mijiedarbību ar publiku.

VIP Pakete 1, ne vairāk, kā 25 cilvēki
Soundcheck pieredze
Ekskluzīva VIP fanu atribūtika dāvanā
Meet & Greet bildes iespēja
 
VIP Pakete 2, ne vairāk, kā 100 cilvēki
Soundcheck pieredze
Ekskluzīva VIP fanu atribūtika dāvanā
 
Visus, kuri jau ir iegādājušies VIP biļetes, lūdzam ņemt vērā, ka jums ir nosūtīti informatīvie e-pasti ar svarīgu organizatorisko informāciju par pasākuma norisi. 
 
VIP PAKETE 1
VIP MEET & GREET EXPERIENCE “Chasing Stars Experience”
Matteo piedāvā koncerta apmeklētājiem īpaši ekskluzīvu iespēju satikt viņu un apmeklēt soundcheck pirms koncerta. Pēc Meet & Greet un fotografēšanās, “Chasing Stars experience” viesi aicināti noskatīties pilnu pirmskoncerta soundcheck. Biļešu skaits ir stingri ierobežots līdz 25 cilvēkiem, un tās jāiegādājās papildus koncerta biļetēm.
Kas ir iekļauts:
1. Meet & Greet fotografēšanās iespēja - saticiet Matteo un nofotografējieties ar viņu pirms soundcheck sākuma.
2. Soundcheck – iegūstiet iespēju noskatīties soundcheck pirms koncerta.
 3. VIP fanu atribūtikas elements – skaista piemiņas lieta, ko saņemsi ierodoties norises vietā. Šis priekšmets būs kā atmiņa par jūsu brīnišķīgo pieredzi.
 
VIP PAKETE 2

VIP SOUNDCHECK EXPERIENCE “For You Experience”
Matteo piedāvā koncerta apmeklētājiem īpaši ekskluzīvu iespēju pievienoties viņam pirmskoncerta soundcheck pieredzē.
Biļešu skaits ir stingri ierobežots līdz 100 cilvēkiem, un tās jāiegādājas papildus koncerta biļetēm.
Kas ir iekļauts:
1. Soundcheck – iegūstiet iespēju noskatīties soundcheck pirms koncerta.
2. VIP fanu atribūtikas elements – skaista piemiņas lieta, ko saņemsi ierodoties norises vietā. Šis priekšmets būs kā atmiņa par jūsu brīnišķīgo pieredzi.

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot