logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

LP - Laura Pergolizzi

Tr 02.08.2023 20:00
Dzintaru koncertzāle, Jūrmala
40.00 - 170.00
 
Šovasar Latvijā atgriezīsies slavenā LP - Laura Pergolizii, pazīstama ar saviem satriecošiem koncertiem! 2. augustā viņa uzstāsies Dzintaru koncertzālē.
 
LP, jeb Laura Pergolizzi, ir dziesmu autore un dziedātāja ar vairāk nekā 3 miljardiem straumējumu un multiplatīna statusu ieguvušajiem albumiem. Viņas YouTube kanāls pašlaik savāc vairāk nekā 1 miljonu skatījumu dienā, un dziesmas katru mēnesi klausās vairāk nekā 7 miljoni cilvēku visā pasaulē. Neaprobežojoties tikai ar vienu žanru, viņa radīja spēcīgu, unikālu, tikai viņai raksturīgu skanējumu. Jūs precīzi zināt, kas ir prātā LP, kad viņa dzied! Vienā dziesmā viņa var atklāt intīmu patiesību, bet nākamajā - snobiski "uzsit pa degunu". Viņas darbi rada dziļas emocijas un paliek domās un jūtās. Jebkurā gadījumā LP piemīt reta īpašība izturēties pret auditoriju bez filtriem un aizspriedumiem. Aiz katra viņas diska slēpjas sarežģīts patiesības meklēšanas un sevis izzināšanas darbs.

Savu debijas albumu “Forever for Now” LP izdevusi 2014. gadā, taču viņas īstais slavas gājiens sākās ar multiplatīnas statusu ieguvušo hītu "Lost On You", kas 2016. gadā burtiski uzspridzinājis Eiropas mūzikas topus, sasniedzot pirmo vietu 18 valstīs. Albuma otrais skaņdarbs “Muddy Waters” tika iekļauts Netflix filmas “Orange Is the New Black” 4. sezonas finālā.
2018. gadā izdotā albuma “Heart to Mouth" singls “Girls Go Wild” Itālijā visa gada garumā saglabājis visvairāk atskaņotā radio hīta statusu. 2021. gadā klajā nāca nākamais LP albums "Churches", no kura plašāku popularitāti guvuši singli "Goodbye", "The One That You Love" un "How Low Can You Go". “The One That You Love” savāca vairāk nekā 30 miljonus oficiālā videoklipa YouTube skatījumu, un vairāk nekā 464 miljonus Spotify straumējumu. Dziesmai “How Low Can You Go” ir vairāk nekā 124 miljoni  Spotify straumējumi un vairāk nekā 8,8 miljoni YouTube skatījumi. Singlam “One Last Time” ir vairāk nekā 25 miljoni YouTube skatījumi un vairāk nekā 408  miljoni Spotify straumējumi.
 
Pati LP par dziesmu "Goodbye" saka: "Atvadīšanās vienmēr ir izaicinājums dvēselei. Pavasara tīrīšana, lai atbrīvotu sevi un, cerams, citus no sava prāta važām. Gaisma vienmēr ir klāt, ja jūs to vēlaties. Es noteikti to vēlos.” 
 
LP ir pazīstama ar saviem satriecošajiem dzīvajiem koncertiem. Par viņas 2021. gada uzstāšanos Lollapaloozā Chicago Sun Times rakstīja: "Vokāls neticami izplatījās visā parkā, liekot aizdomāties, vai LP pat bija vajadzīgs mikrofons." Viņa sniedz lielkoncertus vairāk nekā 20 pasaules valstīs, tostarp ASV, Kanādā, Meksikā, Grieķijā, Izraēlā, Turcijā, Itālijā, Francijā un Apvienotajā Karalistē un citur. LP ir ne tikai pasaulslavenā dziedātāja, bet arī dažu pēdējās desmitgades ievērojamāko dziesmu autore, rakstot hitus tādiem māksliniekiem, kā Rhianna, Cher, Celine Dion, Christina Aguilera un Backstreet Boys.

 
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
LP - Laura Pergolizzi Tr 02.08.2023 20:00 Dzintaru koncertzāle, Jūrmala 40.00 - 170.00
Pasākums LP - Laura Pergolizzi
Datums / Laiks Tr 02.08.2023 20:00
Norises vieta Dzintaru koncertzāle, Jūrmala
Cena 40.00 - 170.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 1.20 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: angļu
Bezmaksas ieeja: bērniem līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 19:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā:  ir
 

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Dzintaru koncertzāle, Jūrmala
Turaidas iela 1 Jūrmala Latvija
Organizators
V events agency, SIA
Ganību dambis 22D, Rīga, LV-1045, Rīga,
Vien. Reģ. Nr.: 40103848958
Pasākums LP - Laura Pergolizzi
Datums / Laiks Tr 02.08.2023 20:00
Norises vieta Dzintaru koncertzāle, Jūrmala
Cena 40.00 - 170.00
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt Semjons Sļepakovs / Семен Слепаков PopulārsPopulārsSemjons Sļepakovs / Семен Слепаков Dzintaru koncertzāle, Jūrmala
Pirkt Calum Scott Calum Scott Dzintaru koncertzāle, Jūrmala
Pirkt Maksims Galkins / Максим Галкин Maksims Galkins / Максим Галкин Dzintaru koncertzāle, Jūrmala
Pirkt Maksims Galkins / Максим Галкин PopulārsPopulārsMaksims Galkins / Максим Галкин Dzintaru koncertzāle, Jūrmala
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot