logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne
Maneskin koncerts pārtop divu dienu pasākumā
 
Jau nākamajā nedēļā Mežaparka Lielajā estrādē notiks ilgi gaidītais fenomenālās itāļu apvienības Maneskin koncerts. Lai padarītu koncerta apmeklējumu vēl iespaidīgāku un pēcgaršu spēcīgāku, rīkotāji pārvērš to par divu dienu pasākumu, kura otrā diena jeb Loud Kids Party norisināsies Tallinas ielas kvartālā. Abas dienas var apmeklēt ar vienu biļeti, kas nozīmē, ka visiem Maneskin biļešu īpašniekiem ieeja Tallinas ielas kvartālā 19.maijā ir bez maksas ar to pašu biļeti. Citi interesenti biļetes uz otrās dienas pasākumu var iegādāties atsevišķi Biļešu Serviss tīklā. To cena 5 eur.
 
19.maija notikumu ievadīs un muzikāli pavadīs neviens cits kā populārais Dj un radio balss Toms Grēviņš, uz skatuves kāps populārās pašmāju mūziķes Grēta un Patrisha, kā arī indie elektroniskās mūzikas projekts Bel Tempo. 
 
Jaunā dziedātāja Grēta plašāku atpazīstamību ieguva pēc dalības un uzvaras TV3 šova “X Faktors” ceturtajā sezonā. Līdz šim Grēta darbojusies grupā “Insomnia”, piedalījusies izrādē “Kaupēn, mans mīļais” un Mārtiņa Brauna koncertprogrammā “Veltījums”. 2022.gadā Grēta izdeva savu debijas minialbumu “Vēl aizvien man sapņos”, un ieguvusi Zelta Mikrofona tautas balsojuma balvu ”Elvi Gada Dziesma” titulu par savu pirmo izdoto singlu ”Pāries”. 
Jaunākais dziedātājas veikums ir dziesmas “Pēdējais piliens” jaunā versija kopā ar mūziķiem xantikvariātu un Wiesuli. Dziesma tapusi pagājušajā gadā un iekļauta Grētas debijas minialbumā “Vēl aizvien man sapņos”, taču dziesmas jaunajā versijā Grētai un xantikvariātam pievienojies arī sevi pērn spilgti pieteikušais jaunais reperis Wiesulis. 
Dziesmas “Pēdējais piliens” vizuālizācija: https://www.youtube.com/watch?v=sVjOwvuWLjw 
 
Patrisha uz Latvijas popmūzikas skatuves debitēja 2019. gadā, izdodot četrus singlus un minialbumu izdevniecības “Universal Music Group” paspārnē, kā arī saņemot “Zelta Mikrofona 2019” balvu par labāko gada debiju. Patrisha dzied un uzstājas jau kopš agras bērnības – piedalījusies vairāk nekā 60 vokālistu konkursos, gūstot godalgas gan Latvijā, gan ārvalstīs, un jau no 15 gadu vecuma uzstājusies ar savu pavadošo sastāvu. Šogad Patrisha gadu sāka ar jaunu singlu Hush!, ar kuru arī cīnījās par iespēju doties uz Eirovīzijas dziesmu konkursu pašmāju atlasē Supernova. 
 
Bel Tempo ir indie/elektronikas mūzikas duets no Rīgas, kas savā mūzikā ietekmējušies no tādiem māksliniekiem kā Caribou, Jungle, Sampha, Toro y Moi un citiem. Bel Tempo apvieno jutekliskus bītus un analogo sintezatoru skaņas ar maigiem vokāliem un pulsējošiem ģitāras rifiem, radot dejojamu un vienlaikus intīmu atmosfēru. 2022. gada jūnijā duets izdeva savu pirmo minialbumu “Pessimismus”, kurā piedalījusies arī repere no Londonas Eliza Legzdina. Minialbums saņēmis divas nominācijas Mūzikas ierakstu gada balvai “Zelta Mikrofons” – kā labākais elektroniskās un deju mūzikas albums un kā gada debijas albums. 
 
Måneskin ir pirmā itāļu grupa, kas ar 2 kompozīcijām iekļuva Lielbritānijas singlu topa desmitniekā un tikai otrā grupa Eirovīzijas vēsturē, kuras vēl cita 1 dziesma iekļauta ASV Billboard 200 topā. Miljoniem klausījumu un skatījumu straumēšanas vietnēs Spotify, iTunes, YouTube, Deezer utt., 28 platīna un 6 zelta sertifikāti dzimtajā Itālijā vien, vienā mirklī izpārdoti koncerti, ko nespēja ietekmēt pat Covid-19 pandēmija. 
Apvienība, kas pēc daudzu gadu pārtraukuma pierādīja, ka Eirovīzijas kontekstā atkal varam runāt ne tikai par īslaicīgu spozmi, bet gan globālu slavas gājienu. Turklāt šādu atzinību sasniegusi nebūt ne klasiska popgrupa.
Biļetes pieejamas visas “Biļešu Serviss” tirdzniecības vietās un www.bilesuserviss.lv

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot