logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Lielākā skaņu meditācija Baltijā! Pievienojies mums! Самая масштабная живая звуковая медитация в Прибалтике.

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Lielākā skaņu meditācija Baltijā! Pievienojies mums!
 
Dārgie draugi, ar prieku aicinām jūs uz unikālu pasākumu, kas pulcēs vairāk nekā 1000 cilvēku uz lielāko meditāciju Baltijā! Šis ir notikums, kas mainīs jūsu domāšanas veidu par meditāciju un pamodinās kaut ko daudz dziļāku.
 
Datums: 7. Augusts
Laiks: 18:00
Atrašanās vieta: Rīga, ATTA CENTRS
Pasākuma valoda: krievu
 
Šī nav tikai meditācija, tas ir vesels pasākums, kas apvienos mūs kopējā cilvēku laukā, kas tiecas pēc harmonijas, mīlestības un laimes. Jūs sagaida neaizmirstama atmosfēra, ko rada bungu, gongu un mūzikas skaņas, kas palīdzēs ienirt dziļāk meditācijas un apziņas stāvoklī.
 
Šo 3 kopā pavadīto stundu laikā:
 
1) Jūs uzzināsiet: kas ir meditācija? Kā tas darbojas? Kāpēc viņa ir vajadzīga? Un pats galvenais, jūs uzzināsiet, kā meditācija paver ikviena neierobežotās iespējas!
2) Jūs varesiet ienirt autora meditācijā, kurā autors aizvedīs pie jūsu patiesā Es, kas ļaus jums atrast harmoniju ar savu ķermeni un prātu.
3) Jūs būsiet liecinieki dziļākajai skaņu meditācijai (ar gongu, bungām), kas piepildīs ar enerģiju katru jūsu ķermeņa milimetru..
Pēc šī grandiozā notikuma, kurā jūs apzināties savu patieso Es, savu spēku un iekšējo potenciālu, jūs atklāsiet sevī un sev apkārt jaunas iespējas, par kurām jūs varētu tikai sapņot.
Es patiesi ticu, ka šis pasākums ir veidots, lai palīdzētu atrast sevi, sajust mīlestības, laimes un apziņas dziļumu.
Nāc un atklāj jaunas meditācijas šķautnes! Sajūti savu ķermeni, jūties īsts un redzi kaut ko vairāk. Radīsim kopā neaizmirstamu pieredzi, kas paliks atmiņā uz ilgu laiku.
 
 

Vairāk informācijas: https://verontomilina.com/baltic_meditation

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot