logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Koncertuzvedums UgunsGrēks līgo!

Pi 19.06.2023 20:00
Bīriņu pils

Esam ļoti pateicīgi, ka izrādījāt interesi par koncertuzvedumu “UgunsGrēks līgo” un iegādājāties biļetes, taču diemžēl jāpaziņo, ka vairāku neparedzētu apstākļu dēļ pasākums nenotiks. 

 

Tiem, kas iegādājušies biļetes elektroniski, līdzekļi tiks atgriezti automātiski, savukārt tiem, kas pirkumu veica kasēs, lūgums pieteikties naudas atmaksai, aizpildot formu līdz 2023. gada 15. jūnijam: https://www.bilesuserviss.lv/lat/forms/refund

 

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un ceram, ka kopā piedzīvosim lieliskus mirkļus citos pasākumos. 


 
 
Leģendārais pašmāju kulta seriāls “UgunsGrēks” šogad atgriezās pie TV3 skatītājiem un nu iemīļotie seriāla aktieri ir gatavi ieskandināt vasaras saulgriežus kopā ar saviem skatītājiem, piedāvājot unikālu koncertuzvedumu “UgunsGrēks līgo!” Dziedāsim, dejosim, līgosim no sirds kopā ar “UgunsGrēka” varoņiem! Nenokavē – tikai pirmās 300 biļetes par īpašu cenu!

Koncertā piedalīsies aktieri Ģirts Ķesteris, Ilze Pukinska, Regīna Devīte, Zane Daudziņa, Kristaps Rasims, Egils Melbārdis, Aldis Siliņš, Marija Bērziņa, Veronika Plotņikova, Anete Berķe, Everita Pjata-Gertnere un Kārlis Tols.

Pulksten 20:00 koncertuzvedumam lustīgu ritmu piešķirs grupa “Apvedceļš”, bet plkst. 21:00 uz skatuves kāps seriāla „UgunsGrēks“ aktieri ar dziesmām un “UgunsGrēka” cienīgām intrigām vērptiem priekšnesumiem. Tāpat koncertuzvedumā uzstāsies Saulkrastu koris „ANIMA“ un jauniešu deju kolektīvs "Krustu šķērsu".

Koncertuzvedumā uzzināsim, kā būtu, ja īsi pirms Jāņiem slavenā “UgunsGrēka” viesnīca nonāktu Zentas rokās. Kā gan labāk šo notikumu atzīmēt? Protams, ka jārīko grandiozas un smalkas Jāņu svinības! Jaunās saimnieces lielākais sapnis ir šo saimnieces statusu un cieņu iegūt arī apkārtējo acīs, tādēļ uz balli aicināti visi iemīļotākie „UgunsGrēka“ aktieri un līdzgaitnieki, daži no viņiem būs viesu pulkā, citi palīdzēs saimniecei ar pasākuma rīkošanu. Kā tas viss izvērtīsies? Tieši tā, kā jau „UgunsGrēkā“ pierasts – pavisam negaidīti!

Cīņa par mantu, greizsirdība, blēdības, baumas un mīlas mokas – viss, bez kā nav iedomājamas “UgunsGrēka” cienīgas svinības – sagaida koncertuzveduma skatītājus, protams, ar krietnu devu humora un ampelēšanos. Vai Zentas iecerētās smalkās svinības izdosies, vai arī cietīs pamatīgu fiasko? To visu koncertuzveduma skatītāji uzzinās jau 19. jūnijā!
 
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
Koncertuzvedums UgunsGrēks līgo! Pi 19.06.2023 20:00 Bīriņu pils
Pasākums Koncertuzvedums UgunsGrēks līgo!
Datums / Laiks Pi 19.06.2023 20:00
Norises vieta Bīriņu pils
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 1.20 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
Tirdzniecībā uz šo pasākumu Ieejas biļetes ir dažādās cenu grupās. Cenu grupas pēc satura un kvalitātes neatšķiras. Vispirms lūdzam iegādāties lētākās biļetes.
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: latviešu
Bezmaksas ieeja: līdz 7 gadu vecumam
Pasākuma ilgums: ~3h
Ieeja pasākumā: no plkst. 19:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide Latvijas Goda ģimenes apliecības programmas dalībniekiem: 30%
Bezmaksas autostāvvieta: ir
Iespēja iegādāties ēdienus un dzērienus uz vietas: ir, savus ienest teritorijā aizliegts
Tiem, kas nebūs gatavi mesties lustīgās dejās visa vakara garumā, aicinām līdzi ņemt sedziņas vai saliekamos krēslus, uz kuriem iekārtoties zālājā, lai baudītu pasākumu.

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Bīriņu pils
Bīriņi Vidrižu pagasts Latvija
Organizators
All Media Latvia SIA
Dzelzavas iela 120G Rīga Rīga LV-1021
Vien. Reģ. Nr.: 40103065880
Pasākums Koncertuzvedums UgunsGrēks līgo!
Datums / Laiks Pi 19.06.2023 20:00
Norises vieta Bīriņu pils
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot