logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Koncerts pirmajā rindā. Linda Leen

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Koncerts pirmajā rindā. Linda Leen
21.05.2020.
 
Ar 21. maiju kultūrtelpā “Hanzas perons” tiek uzsākta ekskluzīva mēnesi gara klātienes koncertstāstu sērija “Koncerts pirmajā rindā”.
Tās būs tikšanās ar populāriem un mākslinieciski augstvērtīgiem Latvijas mūziķiem, kuri ikdienā pulcē pilnas koncertzāles, bet šobrīd gaida tikšanos ar saviem klausītājiem krietni intīmākā gaisotnē.
Katrā koncertā tikai 20 viesiem būs iespēja baudīt mājīgu, personisku, akustisku koncertstāstu – muzikālu sarunu pie vīna glāzes starp draugiem, kuri sen nav tikušies - mūziķiem un klausītājiem.
 
“Šādu koncertu – es pie klavierēm, esmu lolojusi kopš bērnības. Šis instruments vienmēr ir bijis mans pavadonis komponēšanā un mana kaislība – tas dzied tūkstoš mēlēs, no tā var izvilināt gan apbrīnojamu spēku un smalkumu, gan smeldzi un gaviles. Un pēkšņi tam, šķiet, ir īstais laiks un vieta! Šis koncertstāsts būs kā izaicinājums man pašai un neapšaubāmi pārsteigums skatītājiem.”
Linda Leen
 
Līdz šim Lindas Leen koncertos klavieres bijušas kā viens no dalībniekiem, viena no krāsām un izpausmes līdzekļiem. Bet koncertstāstā Hanzas peronā tās kļūs par pilnvērtīgu mākslinieces sarunas biedru, kopā radot muzikāli daudzšķautņainu un personisku vēstījumu.
 
Programmā skanēs dziesmas, kas Lindai Leen jau ilgi bijušas nozīmīgas un nav zaudējušas savu aktualitāti arī šobrīd - pašas mākslinieces oriģinālkompozīcijas, kā arī citu komponistu darbi. Autordziesmas angļu valodā tiks pavadītas ar to atdzejojumiem, ko veikusi pati Linda, piešķirot tiem jaunu dziļumu un emociju gammu latviešu valodā.

Vairāk informācijas: http://www.koncertspirmarinda.lv

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot