logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Koncerts pirmajā rindā. Ainars Mielavs, Aigars Voitišķis

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Koncerts pirmajā rindā. Ainars Mielavs, Aigars Voitišķis
6.06.2020.
 
“Šajā globālās neziņas laikā ikvienam skatuves māksliniekam ir pārdabiski svarīga dzīvā uzstāšanās. Tā dod cerību, ko nav iespējams atrast nekā citādāk. Cerību atkal un pēc iespējas biežāk sajust mākslinieku un klausītāju neaprakstāmo enerģētisko mijiedarbību.”
Ainars Mielavs
 
Koncertstāsts Hanzas Peronā būs kā Ainara Mielava daiļrades esence – tajā skanēs mākslinieka populārākās dziesmas no visiem radošajiem periodiem. Un tie ir bijuši gana daudzveidīgi – gan Atmodas laika folkroka balādes, gan tautas mūzikā iedvesmoti skaņdarbi, gan roks, gan pops, gan romances un dziesmas, ko nevar  un arī nevajag likt kādā rāmī un konkrētā žanrā.
 
Tikai dažu soļu attālumā no skatuves klausītājiem būs iespēja baudīt gan Ainara Mielava stāstnieka talantu, gan dziesmas, kas Latvijā jau kļuvušas par daļu no mūsu pašapziņas un identitātes sajūtas – „Piekūns skrien debesīs”, „Kad mēness jūrā krīt”, „Ai, jel manu vieglu prātu”, „Tu saviļņoji mani” un citas.
 
Koncertstāstā Ainars Mielavs uzstāsies kopā ar ievērojamo latviešu mūziķi un komponistu – Aigaru Voitišķi (ģitāra, balss).

Vairāk informācijas: http://www.koncertspirmarinda.lv

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot