logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Leigo Lake Music 25 and the Ballet Performance AJU

Se 10.08.2024 16:00
Leigo talu
55.00 - 250.00
Savā 25. dzimšanas dienā, 2024. gada 10. augustā, Leigo Järvemuusika klausītāju vērtējumam nodos igauņu neirozinātnieka Jāna Aru, rakstnieka Tõnu Õnnepalu, komponistu Timo Steinera, Sandera Meldera un horeogrāfes Teet Kase kopdarbu baletu "Aju". Leigo Ezera mūzika 2024 ir daļa no Eiropas kultūras galvaspilsētas Tartu 2024 galvenās programmas.
Elektroniskās mūzikas leģenda Legowelt (NL) un The Horn Collective, kuras sastāvā ir Allans Jervi (trompete), Džeisons Hanters (trompete), Allans Kaljaste (alta saksofons), Keio Vuts (tenora saksofons), Johanness Kīks (basa trombons) un Enri Remmelgass. (tuba) atrodas uz skatuves. Kā dejotāji uzstāsies Karloss Kampo Vecino (SP), Maria Solei Järvet, Anna-Roberta Lahesoo (Igaunijas Nacionālais balets), Aleksandra Kantola, Jevgeni Grib (Igaunijas Nacionālais balets) un Tähtveres dejas centra dejotāji.
Par vizuālo izrādi atbild gaismas mākslinieks Marguss Vaigurs, dizaineris-arhitekts Ülar Mark un somu video mākslinieks un animators Juho Lähdesmäki. Ja Leigo ir pazīstams ar saviem iespaidīgajiem ūdens un uguns šoviem, kultūras galvaspilsētas Tartu 2024 gadā iestudējums būs vēl iespaidīgāks, saistošāks un jaudīgāks.
Augustā izrādītais baleta iestudējums-koncerts jautā, kas vispār ir tas, kas liek mūsu domām darboties? Kurš mūs īsti virza un virza? Kādas tiesības ir šim nokaltušajam ziedkāpostam līdzīgajam radījumam, kurš ir mūsu karalis un valdnieks. Kas ir smadzenes? Šī pirmatnēji jaudīgā, sākotnēji inteliģentā, sensitīvā un autonomā tehnika.
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Leigo Lake Music 25 and the Ballet Performance AJU Se 10.08.2024 16:00 Leigo talu 55.00 - 250.00
Pasākums Leigo Lake Music 25 and the Ballet Performance AJU
Datums / Laiks Se 10.08.2024 16:00
Norises vieta Leigo talu
Cena 55.00 - 250.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 1.20 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
Atpūtas zona bez jumta:
Parastā biļete 65 €.
Students/pensionārs €60
Atpūtas zona uz jumta:
Parastā biļete 90 €.
Students/pensionārs 85 €
VIP biļete: (pārdod tikai interneta veikalā)
160 € – autostāvvieta netālu no pasākuma norises vietas, laikapstākļiem izturīgas sēdvietas, piekļuve VIP bāram, sagaidīšanas dzēriens un uzkodas.
Līdzjutēja biļete: (pārdod tikai interneta veikalā)
Iegādājoties līdzjutēja biļeti par 250 eiro, jūs sniedzat papildu ieguldījumu Leigo Ezera mūzikas festivālā un tā turpinājumā. Papildus finansiālajam atbalstam festivāls turpina pastāvēt, pateicoties idejai, ka jūs uzskatāt mūs par svarīgu. Tāpat dāvinām iespēju, lai festivāla mājaslapā tiktu minēts jūsu vārds vai uzņēmuma nosaukums (lai to izdarītu, sazinieties ar mums vismaz 20 dienas pirms pasākuma) un pārsteiguma dāvanu, ierodoties Leigo. Biļete ietver arī autostāvvietu netālu no pasākuma norises vietas, laika apstākļu izturīgas sēdvietas, piekļuvi VIP bāram, sagaidīšanas dzērienu un uzkodas. Organizatori sazināsies ar biļešu pircējiem.
Uz vietas cenas augstākas
Bērniem līdz 12 gadu vecumam (ieskaitot) ieeja festivālā bez maksas.

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Leigo talu
Nõuni Palupera Igaunija
Organizators
Leigo Kontserdid MTÜ
Leigo Kontserdid MTÜ
Leigo talu Lutike 67504 Valgamaa
Vien. Reģ. Nr.: 80229550
Pasākums Leigo Lake Music 25 and the Ballet Performance AJU
Datums / Laiks Se 10.08.2024 16:00
Norises vieta Leigo talu
Cena 55.00 - 250.00
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot