logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Kaziņika Dienas. Mihails Kaziņiks lekcija-koncerts. Tas ir cilvēka balss lielais brīnums (no basa līdz soprānam)

Se 02.03.2024 19:00
Rīgas Sv. Pāvila evaņģēliski luteriskā baznīca
2. martā plkst. 19.00                                                                                                        Rīgas Sv.Pāvila baznīcā (Deglava 1)
lekcija-koncerts

Mihails Kaziņiks
"Šis lielais brīnums ir cilvēka balss. 
No basa līdz soprānam" 
Klausītājiem tiks rādīti spilgti muzikāli tēli, kas demonstrēs visu cilvēka balss un emociju krāsu paleti. Pazīstami mūziķi un vokālisti no visas pasaules izpildīs skaņdarbus, kuru varoņi izteiksmīgi un dziļi pārdzīvo dažādas jūtas - mīlestību un prieku, greizsirdību un ciešanas. 
Mihails Kaziņiks, pasaulslavens muzikologs, vijolnieks, pedagogs un izglītotājs, saka: "Cilvēka balss ir vispilnīgākais mūzikas instruments. Tā spēj nodot visas jūtu un noskaņu nokrāsas, dziļumu un izteiksmīgumu. Klasiskais belkanto (itāļu bel canto - "skaista dziedāšana") ir dabas apbrīnojama dāvana cilvēkam. Tikai visbagātīgākā dziedošā balss bez jebkādiem pastiprinājumiem, milzīga darba rezultātā spēj paust vislielākos cilvēka stāvokļu dziļumus. Kāpēc mēs dziedam? Tāpēc, ka dzīvē ir tādi stāvokļi, par kuriem nav piemēroti runāt, ir nepieciešams dziedāt. Dziedāšana ir tad, kad tas ir ļoti svarīgi, ļoti spēcīgi, ļoti izteiksmīgi, mīlestībā, bailēs, aizrautībā."
Koncertā piedalīsies: prima LNO, soprāns Jūlija Vasiļjeva, operdziedātāja Līza Rakolta (mecosoprāns, ASV), Latvijas Nacionālās operas solists, tenors Raimonds Bramanis, vijolnieks Dainis Medjaniks (Latvija/Vācija), spožākā Latvijas ērģelniece Inguna Grīnberga, Vjačeslavs Zubkovs (Izraēla), pianists, kurš pavadīja Kaziniku visās viņa Eiropas un Amerikas turnejās. 
Kā īpašais vakara viesis koncertā uzstāsies Mihaila Kazinika audzēkne, 91 gadu vecā dziedātāja, izteiksmīgā basa īpašniece Oke Lindgrēns (Oke Lindgren, Zviedrija). Kā īsts pierādījums tam, ka mūzika uzlabo veselību un atmiņu. Viņa dziedājums, izturēšanās, balss, slaidums ir liels pārmetums visiem tiem, kuri 70-80 gadu vecumā domā, ka dzīve ir beigusies. Neskatoties uz cienījamo vecumu, šis spilgtais, harizmātiskais izpildītājs iekaro publikas sirdis ar savu īpašo dzīvo sniegumu.  Visi būs sajūsmā!
Biļetes uz koncertu nopērkamas Biļešu Serviss. 
Sīkāka informācija pa tālruni +371 28 491 488.

Vairāk informācijas: http:// ict-stars.eu

Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Kaziņika Dienas. Mihails Kaziņiks lekcija-koncerts. Tas ir cilvēka balss lielais brīnums (no basa līdz soprānam) Se 02.03.2024 19:00 Rīgas Sv. Pāvila evaņģēliski luteriskā baznīca 12.00 - 18.00
Pasākums Kaziņika Dienas. Mihails Kaziņiks lekcija-koncerts. Tas ir cilvēka balss lielais brīnums (no basa līdz soprānam)
Datums / Laiks Se 02.03.2024 19:00
Norises vieta Rīgas Sv. Pāvila evaņģēliski luteriskā baznīca
Cena 12.00 - 18.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 1.20 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: no 4 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta 
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav 

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Organizators
STARPTAUTISKAIS TALANTU CENTRS
Dzirciema iela 1 -23, Rīga, LV-1083, Rīga,
Vien. Reģ. Nr.: 40008073996
Pasākums Kaziņika Dienas. Mihails Kaziņiks lekcija-koncerts. Tas ir cilvēka balss lielais brīnums (no basa līdz soprānam)
Datums / Laiks Se 02.03.2024 19:00
Norises vieta Rīgas Sv. Pāvila evaņģēliski luteriskā baznīca
Cena 12.00 - 18.00
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt Kaziņika Dienas. Mihails Kaziņiks lekcija-koncerts 'Mūzikas slepenās zīmes' PopulārsPopulārsKaziņika Dienas. Mihails Kaziņiks lekcija-koncerts 'Mūzikas slepenās zīmes' Jūrmalas mūzikas vidusskola
Pirkt Kazinika dienas. Uzlecošas Zvaigznes konkursa Gala koncerts Kazinika dienas. Uzlecošas Zvaigznes konkursa Gala koncerts Lielā Ģilde
Pirkt Humora vakars 'Solo diviem' J. Levinzons un G. Kovalevskis. Starptautisko smieklu diena Humora vakars 'Solo diviem' J. Levinzons un G. Kovalevskis. Starptautisko smieklu diena Baltic Beach Hotel & SPA
Pirkt Picnic with Secret. N.Fomenko - A.Gainulins- Z.Altinbaijeva. Gentlmen"s Strings un G.Kovalevskis Picnic with Secret. N.Fomenko - A.Gainulins- Z.Altinbaijeva. Gentlmen"s Strings un G.Kovalevskis Dzintaru koncertzāle, Jūrmala
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot