logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

FLĪĢELIS. Komponistu mūzika Hans Zimmer un Ramin Djawadi

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Sakarā ar Valdības noteiktajiem ierobežojumiem pasākumu rīkošanā pasākums FLĪĢELIS. Komponistu mūzika Hans Zimmer un Ramin Djawadi', kas vairākkārt tika pārcelti, un pēdējais pārceltais datums bija 2021. gada 17. novembris, atkārtoti tiek PĀRCELTI. Jaunais pasākuma datums 2022. gada 21. janvāris. Pasākuma laiki un vieta paliek nemainīgi - Lielā Ģilde, tie pircēji, kuriem biļetes ir uz plkst. 19:00, pasākumu varēs apmeklēt plkst. 19:00, tie pircēji, kam biļetes ir uz 21:30, pasākumu varēs apmeklēt plkst. 21:30.
 
Visas iegādātās biļetes būs derīgas pasākuma apmeklējumam.
 
Pasākuma organizatori lūdz būt saprotošiem un atvainojas par sagādātajām neērtībām!
 

 
Lūdzam ņemt vērā, ka pasākums tiks rīkots pēc ZAĻĀ drošības līmeņa, un to var apmeklēt TIKAI vakcinētas un Covid-19 pārslimojušas personas. Lūdzam ņemt vērā, ka pasākuma laikā jālieto sejas maskas.

Apmeklējot pasākumu, obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, biļete un derīgs sertifikāts. Sertifikātu, arī par negatīvu testa rezultātu, iespējams lejuplādēt vietnē www.Covid19sertifikats.lv.
 
Biļetes var iegādāties tikai I-veikalā, un tām ir jābūt personalizētām!
 
FLĪĢELIS. Diženāko komponistu mūzika.
 
Mums ir svarīgi, lai Jūs saglabātu mieru,  tāpēc mēs rūpēsimies par Jūsu drošību:
  1. Skatītāju skaits sastādīs tikai 50% no kopējā vietu skaita zālē;
  2. Katram viesim pirms pasākuma pie ieejas nodrošināsim un piedāvāsim:
- aizsargmasku;
- aizsargcimdus;
-  dezinfekcijas līdzekli.
 
        3. Mēs organizēsim papildus ieejas/izejas visiem mūsu viesiem.

Šis ir skaistās klaviermūzikas vakars, kurā skan pasaules labāko komponistu kompozīcijas Minskas simfoniskā orķestra pianista izpildījumā.
 
Šis nav vienkārši koncerts. Tā ir atmosfēra. Tas ir dvēseles miera un tajā pašā laikā sajūsmas stāvoklis. Tas ir dvēseles morālā apmierinājuma stāvoklis. Vienreiz to vajag redzēt un izjust.
 
Jūs dzirdēsiet vienu no pašiem saviļņojošākajiem komponista Hans Zimmer (Filma «Interstellar», «Inception», «Pirates of the Caribbean», «Lion King», «The Dark knight» un citas saviļņojošas melodijas) mūzikas ierakstiem, tāpat arī neticamā komponista Ramin Djawadi (sērija «Game of Thrones») un citu muzikālo ģēniju mūziku, kuras iekritīs dvēselē katram!
 
Jūs varēsiet baudīt neticamo klavieru skanējumu, kuras kompozīcijas ir dzīvīguma, dvēseles līdzsvara un iekšējā pacēluma jūtu piepildītas. Muzikālie motīvi, ko radījuši ģēniji, liek mums iet uz priekšu, baudīt katru dzīves mirkli un ticēt labākajam – mīlestībai un sirsnībai.
 
Iespaidi paliks paši siltākie, bet emocijas – pašas dzīvākās!
 
BIĻEŠU PERSONALIZĀCIJA OBLIGĀTA: https://rb.gy/kuncn1

Vairāk informācijas: http://www.instagram.com/classic.energy/

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot