logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

KASDĀRZĀ piedāvā: Žoržs Siksna un pavadošā grupa. 'KASDĀRZĀ' vasaras terases sezona 2023

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
KASDĀRZĀ piedāvā: Žoržs Siksna un pavadošā grupa.
 
Zelta estrādes spožākais tenors Žoržs Siksna 16. augusta vakarā pirecēs Kasdārzā Maman  terases apmeklētājus ar īpašu koncertprogrammu, kurā uzstāsies kopā ar pavadošo grupu, kuras sastāvā muzicēs pianists Anatolijs Livča, bundzinieks Mareks Logins, kā arī Jelgavas Tirkīza kora ansambļa meitenes Anna Siksna un Agita Zundure. Žorža Siksnas  uzstāšanos īpašu padara viņa smalkais humors, kas īpaši atspoguļojas stāstos par dziesmu tapšanu un sadarbību ar dižākajiem estrādes autoriem.
Žoržs Siksna ir latviešu mūziķis un vokālais pedagogs. Laikā no 1978. līdz 1989. gadam bijis Latvijas TV un radio kora estrādes orķestra solists. Žoržs Siksna kļuva atpazīstams jau 1970. gados, kad uzstājās kopā ar Viktoru Lapčenoku, Margaritu Vilcāni. Dažas no viņa populārākajām dziesmām ir “Muļķe sirds” un “Genoveva”.
Ieeja koncertā no plkst. 18:00
Koncerts norisināsies divās daļās ar sākuma laiku plkst. 20:00
Lai rezervētu galdiņu konkrētam cilvēku skaitam, lūdzam sazināties ar KASDĀRZĀ personālu, zvanot pa telefona nr. +371 2200 3555 vai arī rakstot Whatsapp vai Messenger.
KASDĀRZĀ vasaras terase atrodas zem jumta, tādēļ apmeklētājiem pasākumus būs iespēja baudīt jebkādos laika apstākļos - gan svelmainā karstumā, gan lietus laikā.
 
 

Vairāk informācijas: https://www.facebook.com/kasdaarzaa

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot