logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

KASDĀRZĀ piedāvā: Džeza vakars ar Denisu Paškeviču un Neff Irizarry. KASDĀRZĀ vasaras terases sezona 2023

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
KASDĀRZĀ piedāvā: džeza vakars ar Denisu Paškeviču un Neff Irizarry
 
Džeza mūzika vienmēr bijusi neatņemama KASDĀRZĀ vasaras terases sastāvdāla, tādēļ arī šajā sezonā mūsu viesus priecēsim ar augstvērtīgiem šī žanra koncertiem. KASDĀRZĀ vasaras sezonā ar koncertu atgriežas viens no vadošajiem latviešu džeza mūziķiem - saksofonists Deniss Paškevičs kopā ar puertorikāņu izcelsmes ģitāristu Neff Irizarry no ASV.
 
Deniss Paškevičs ir viens no Baltijas vadošajiem džeza mūziķiem – saksofonists, flautists, komponists, producents un skolotājs mūsdienu improvizācijas un džeza mūzikā. Deniss Paškevičs ir viens no retajiem Baltijas reģiona māksliniekiem, kurš iekļauts Eiropas Džeza ģimenes kokā, kur minēts kā sava, unikāla stila pamatlicējs Latvijā.
 
Koncertā ar Denisu uztāsies virtuozais ģitārists no ASV Neff Irizarry. Mākslinieks ir ne tikai harismātiska personība, bet arī izcils mūziķis apveltīts ar izcilu ģitārspēles tehniku. Neff Irizarry ir produktīvs komponists, kura skaņdarbi ir iekļauti Eiropas džeza kompozīciju izlasē – grāmatā. Kā arī mūziķis pavisam nesen ir laidis pasaulē, jau starptautiski tiražētu un atzītu  “latin jazz” ģitāras spēles tehnikas mācību grāmatu. tā ir unikāla savā kategorijā.
 
Mūziķi stāstīs par savam gaitām džeza pasaulē un to kā mūzika ir devusi viņiem iespēju būt draugiem , ceļot un satikt milzumdaudz dažādu dzīves situaciju savā ceļā. Labprāt atbildēs arī uz kādu muzikālu jautājumu. Un protams atskaņos īstu džeza klasiķu kompozīcijas.
 
Ieeja koncertā no plkst. 18:00
Koncerts norisināsies divās daļās ar sākuma laiku plkst. 20:00
 
Lai rezervētu galdiņu konkrētam cilvēku skaitam, lūdzam sazināties ar KASDĀRZĀ personālu, zvanot pa telefona nr. +371 2200 3555 vai arī rakstot Whatsapp vai Messenger.
 
KASDĀRZĀ vasaras terase atrodas zem jumta, tādēļ apmeklētājiem pasākumus būs iespēja baudīt jebkādos laika apstākļos - gan svelmainā karstumā, gan lietus laikā.
 
 
 
 

Vairāk informācijas: https://www.facebook.com/kasdaarzaa

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot