logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Jazz Sextet | International performance | Pettit/ Leach/ Goowdin/ Saržants/ Grunte/ Porter @M/Darbnīca

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Pettit/Leach/Goowdin/Saržants/Grunte/Porter JAZZ SEXTET

Darens Petits (Darren Pettit) (ASV) ir mūzikas teorijas un kompozīcijas nodaļas asociētais profesors Nebraskas universitātē, Omahā, kā arī saksofonists, kurš daudzus gadus piedalījies koncertturnejās kopā ar dažādiem Amerikas bigbendiem – Jim Widner Big Band, the Omaha big Band, the Las Vegas Lab Band kopā ar Mike Gurcuillo, the Nebraska Jazz Orchestra, tāpat arī ar the Omaha Symphony, the Omaha Community Playhouse, kā arī Randy Brecker, Diane Schuur, Debbie Boone, Delbert McClinton, the Temptations, David Foster, Michael Buble, Frankie Valli un daudziem citiem.
Kriss Līčs (Chris Leach (Christopher Leach)) (ASV) ir pianists, trombonists un pedagogs, kā arī Omahas universitātes doktorantūras students. Uzstājies kopā ar tādām slavenībām, kā Ērnijs Vatts (Ernie Watts), Skots Vitfīlds (Scott Whitfield), Džekija Allena (Jackie Allen) un citiem.
Krists Saržants (LV) ir džeza, laikmetīgās un starpžanru mūzikas komponists-pianists. Koncertējot Latvijā, Igaunijā, Dānijā, Vācijā, ASV un citās valstīs, viņš ir sadarbojies ar tādiem mūziķiem un sastāviem kā Latvijas Radio bigbends (LV), Kenneth Dahl Knudsen (DK), Rob Duguay (US), Yacine Boularès (US), Konstantīns Jemeļjanovs (LV/US) un daudziem citiem. Mūziķa kvinteta ieraksti tika prezentēti lielākajā Eiropas džeza gadatirgū “Jazzahead! 2017” un iekļauti kompilācijas albumos “Jazz in Latvia 2018” un “Jazz in Latvia 2020”. Krista debijas albums “Then and Now” tika nominēts 2021. gada Latvijas mūzikas ierakstu gada balvai “Zelta Mikrofons” kategorijā “Džeza vai fanka mūzikas albums”.
Koncertā dzirdēsiet slavenu džeza leģendu Art Blakey, Charles Mingus u.c. kompozīcijas vēl Latvijā nedzirdēta seksteta sastāvā. Šiem trīs mūziķiem koncertā pievienosies bundzinieks Fay Porter (ASV), trompetists Josh Goodwin (ASV), kā arī pašmāju kontrabasists Andris Grunte.

Darren Pettit / tenora saksofons
Chriss Leach / trombons
Josh Goodwin / trompete
Krists Saržants / klavieres
Andris Grunte / kontrabass
Fay Porter / bungas
Vairāk info: www.mdarbnica.lv

Vairāk informācijas: http://www.mdarbnica.lv

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot