logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Jazz Jam Session | Lithuania Jazz Takeover @M/Darbnīca

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Veronika Čiči - vokāls
Dmitrijs Golovanovs - klavieres
Edvinz Ozols - kontrabass
Ivars Arutyunyan - bungas


Dmitrijs Golovanovs un Veronika ChiChi - ideālā saspēlē un harmonijā, elpojot vienā ritmā, viņi ir duets ne tikai uz skatuves, bet arī dzīvē. 

Veronika ChiChi ir šarmanta džeza dāma ar mūsdienīgu pieskaņu, kuru apbrīno publika un ciena džeza profesionāļi par viņas talantu, balsi un prasmēm. Veronikas mūziku vislabāk raksturo viņas debijas albuma nosaukums "Singer of a 1000 faces" (1000 seju dziedātāja). Un viņai patiešām ir tūkstoš, ja ne vairāk. 
Savu otro albumu "Namai" (angl. Home)viņa izdeva 2022. gadā, kas Veroniku atklāj arī kā nobriedušu džeza komponisti un spēcīgu kvinteta līderi. 

Dmitrijs Golovanovs - neapšaubāmi izcilākais džeza pianists Lietuvā ar lieliskām zināšanām un nobriedušu gaumi, ievērojama džeza figūra Baltijā.  
Viņa dinamiskais talants un dziļais spēles stils ļāva viņam piedalīties daudzās kopdarbībās, tomēr atrast savu skanējumu gan akustisko klavieru, gan eksperimentālās elektronikas un dzīvās samplēšanas jomā. 

Dmitrijs ne tikai uzvarējis vairākos vietējos un starptautiskos džeza konkursos un kļuvis par Montrē džeza pusfinālistu un Eiropas džeza konkursa finālistu, bet arī guvis pieredzi uz tādām skatuvēm kā Jazz Jamboree, London Jazz, Pori Jazz, Kairas džezs un daudzos citos festivālos un koncertzālēs. Līdztekus džeza pianista karjerai Dmitrijs ir pazīstams pedagogs un sabiedriskais darbinieks. Šogad viņš tika apbalvots ar Birštonas džeza festivāla Grand-Prix par ieguldījumu Lietuvas džeza attīstībā 2022. gadā. Viņš tika ievēlēts arī par Lietuvas Džeza savienības prezidentu.

Šajā īpašajā koncertā grupai pievienosies divi pazīstami latviešu mūziķi.

Biļetes pieejamas šeit: www.mdarbnica.lv
Ja biļešu servisā biļetes ir izpārdotas, droši iegādājieties biļetes M/Darbnīcā uz vietas, norēķinoties ar skaidru naudu.
 

Vairāk informācijas: http://www.mdarbnica.lv

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot