logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Jazz Jam Session | Jazz Masters/ Back To Music School Jam@M/ Darbnīca

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Aicinām visus mūzikas entuziastus un topošos studentus!  Dodies neparastā ceļojumā kopā ar džeza meistariem un vizionāriem pedagogiem no Latvijas mūzikas augstskolām. 
Gatavojieties uz valdzinošu personību un spēcīgu mūziķu saietu:
Kaspars Kurdeko:  savu meistarību ir pilnveidojis Amsterdamas konservatorijā un Manhetenas Mūzikas skolā, ir izcils bungu spēles meistars. Labākā ansambļa uzvarētājs konkursā Keep an Eye Jazz Award 2010. Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas pasniedzējs.
Toms Rudzinskis: ir viens no Baltijas vadošajiem džeza saksofonistiem un komponistiem ar novatorisku un unikālu skanējumu savā izpildījumā un kompozīcijās.  Pasniedz Ventspils Mūzikas vidusskolā, JVLMA profesors.
Toms Poišs:  ir daudzpusīgs basģitārists, sadarbojies ar Donu, Astro'n'Out, Elzu Rozentāli un citiem. No City Jazz Big Band līdz uzstāšanās reizēm televīzijā - viņa basa spēle atbalsojas dažādos žanros. Ventspils Mūzikas vidusskolas un JVLMA pasniedzējs.
Toms Mikāls: Pianists, komponists un improvizators ar starptautisku vērienu. Viņa melodijas pārsniedz robežas, bagātinot neskaitāmus projektus un albumus. Aizrautīgs pedagogs un muzikāls gids.

Vairāk informācijas un biļetes: www.mdarbnica.lv

Vairāk informācijas: http://www.mdarbnica.lv

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot