logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Jazz After Jazz \ Experimental Jam Session / Gum Beat@M/ Darbnīca (MAINĪTS NO Gum Beat / Soulful Minimalism: Abstract Rhythms @M/Darbnīca)

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
 

JAZZ AFTER JAZZ | Džeza džema sesiju festivāls M/Darbnīcā | 3.-6. jūlijs

Laipni aicināti uz vienu no šīs vasaras muzikālajiem notikumiem! M/Darbnīca ar prieku piedāvā JAZZ AFTER JAZZ – četru dienu džema sesiju festivālu, kas solās būt neaizmirstams džeza un mūzikas mīļotājiem.
Katrs vakars būs piepildīts ar unikāliem mūzikas piedzīvojumiem un izciliem koncertiem.

06.07. | 20:00 | JAZZ AFTER JAZZ/  GUM BEAT

Elīnu, Kārli, Rinaldu un Eviju vieno mīlestība pret brīvu improvizāciju un nepieradinātu skaņu pasauli. Arī šī koncerta kodols būs improvizācija un ļaušanās mirkļa impulsam. Elektronisku un akustisku instrumentu sintēze kopīgā brīvās improvizācijas skaņu ilūziju pasaulē. Minimālisms, abstrakta deju mūzika, daudzšķautņaini ritmi, askētiski dvēseliskas melodijas un neierastas skaņas no instrumentiem, ir iemīļots mūziķu spēļlaukums - viņu prasmes un muzikālā valoda ir izkopta daudzu gadu garumā gan studējot, gan strādājot starptautiskos, dažādu mūzikas žanru projektos. Laikam ejot, mūziķu ceļi ir savijušies draudzībā, kura atļauj doties bezrobežu skaņu piedzīvojumos.

Laiks: 19:00

Elīna Silova- balss
Evija Vēbere - modulārie sintezatori
Kārlis Auziņš - saksofons
Rinalds Maksimovs - sitaminstrumenti

03.07. | 20:00 | SWING JAM SESSION
Vadims Dmitrijevs Quartet
Šis festivāls sākas ar elegantu un enerģisku swing vakaru, ko vadīs Vadims Dmitrijevs Quartet. Trompetists Vadims Dmitrijevs, pazīstams ar savu spēcīgo un izjusto spēli, kopā ar talentīgiem mūziķiem veidos burvīgu muzikālu atmosfēru.

- Vadims Dmitrijevs – trombons
- Yuriy Natsvlishvili – bass
- Bastian Menz – bungas
- Jānis Pastars – ģitāra

Gatavojuieties piedzīvot klasikas un modernā swinga kombināciju, kas neatstās vienaldzīgu nevienu.

04.07. | 20:00 | ELECTRIC JAZZ JAM
Grupa LUPA

Otrajā dienā festivāls iegūst elektrisku noskaņu ar grupu LUPA. Šis ansamblis ir pazīstams ar savu neparedzamo pieeju un moderno elektriskā džeza interpretāciju, kas savos skaņdarbos apvieno inovāciju un tradīciju.
Sagaidiet eksperimentālus sinntezatorus, dinamiskas baslīnijas un aizraujošas improvizācijas, kas rūpēsies par jūsu muzikālo apetīti un atklāsmēm.

05.07. | 20:00 | GROOVE JAM SESSION
Mixmaster AG B2B live instruments

Šis ir vakars tiem, kas vēlas ieraudzīt džezu jaunā, modernā perspektīvā.
atavojieties ballītei, kurā ritms un melodija savienosies. Trešajā vakarā festivāls ienesīs īpašu atmosfēru, kurā Mixmaster AG kopā ar dzīvajiem instrumentiem radīs dinamisku un svētku pilnu muzikālu pieredzi, kas liek kustēties katram klausītājam. Sagatavojiet savas deju kurpes un ļaujieties groove vilnim!


 
Informējam, ka Gum Beat / Soulful Minimalism: Abstract Rhythms kas bija paredzēts 16.03.2024, M/Darbnīcā, no organizatora neatkarīgu iemeslu dēļ tiek pārcelts uz 06.07.2024. Notikuma vieta un laiks paliek nemainīgs.
 
Visas iegādātās biļetes ir derīgas un tās nav nepieciešams mainīt.
 
Ja vēlaties pieteikties naudas atgriešanai, lūdzam līdz 22.03.2024 aizpildīt naudas atgriešanas formu: https://www.bilesuserviss.lv/lat/forms/refund
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.
 

 
Elīnu, Kārli, Rinaldu un Eviju vieno mīlestība pret brīvu improvizāciju un nepieradinātu skaņu pasauli.  Arī šī koncerta kodols būs improvizācija un ļaušanās mirkļa impulsam. Elektronisku un akustisku instrumentu sintēze kopīgā brīvās improvizācijas skaņu ilūziju pasaulē. Minimālisms, abstrakta deju mūzika, daudzšķautņaini ritmi, askētiski dvēseliskas melodijas un neierastas skaņas no instrumentiem, ir iemīļots mūziķu spēļlaukums - viņu prasmes un muzikālā valoda ir izkopta daudzu gadu garumā gan studējot, gan strādājot starptautiskos, dažādu mūzikas žanru projektos. Laikam ejot, mūziķu ceļi ir savijušies draudzībā, kura atļauj  doties bezrobežu skaņu piedzīvojumos.
 
Datums: 16. marts
Laiks: 19:00
Elīna Silova- balss
Evija Vēbere - modulārie sintezatori
Kārlis Auziņš - saksofons
Rinalds Maksimovs - sitaminstrumenti
 
Ja biļešu servisā biļetes ir izpārdotas, tad vari iegādāties biļetes M/Darbnīcā uz vietas, norēķinoties ar skaidru naudu.
Biļetes: www.mdarbnica.lv/tickets

Vairāk informācijas: http://www.mdarbnica.lv

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot