Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Ir tikai mirklis... / Есть только миг (Pārcelts no 01.05.2020.)

Se 07.11.2020 18:00
Maskavas nams
10.00 - 30.00
Sakarā ar masu pasākumu atcelšanu pasākums «ROMANCES UN DZIESMAS NO KINOFILMĀM», kas bija paredzēts 01.05.2020. 18:00 Maskavas namā, tiek pārcelts uz 07.11.2020. 18:00.

Iegādātās biļetes ir derīgas uz pārcelto datumu un atmaksa par tām netiek veikta.
 
Pasākuma organizators atvainojas par sagādātajām neērtībām!
 


ROMANCES UN DZIESMAS NO KINOFILMĀM.
 
Ak, kino, kino, kino ... Šodien ir grūti iedomāties dzīvi bez tā. Katram no mums ir savas iecienītākās filmas. Bet, kas tad ir filma bez mūzikas un dziesmām? Viena vai otra iecienītā filma noteikti ir saistīta ar mīļāko dziesmu, kuru mēs esam gatavi uzminēt pēc pirmajiem akordiem. 7. novembrī koncertā „Ir tikai mirklis starp pagātni un nākotni...” – skatītāji dzirdēs populārās dziesmas, romances un ārijas no kinofilmām, kuras nodziedās kopā ar dziedātājiem no Sanktpēterburgas – Olgu Vasiļjevu (soprāns) un Aleksandru Volkovu (baritons), un koncertmeistaru Konstantīnu Ganšinu (pianists).
 
OLGA VASIĻJEVA (soprāns).
  Sanktpēterburgas teātra „Aizspogulija” vadošā soliste, starptautisko konkursu laureāte, Sanktpēterburgas Augstākās teatrālās prēmijas „Zelta sofits” laureāte, Sanktpēterburgas jaunatnes valdības prēmijas laureāte, tādu partiju, kā Marfa no operas „Cara līgava”, Sniegbaltīte – „Sniegbaltīte” (Rimskis-Korsakovs), Mizeta – „Bohēma” (Pučini), Pamina – „Burvju flauta”, Despina – „Visas sievietes to dara” (Mocarts), kā arī Adele no operetes „Sikspārnis”, Valentīna – „Jautrā atraitne”, Mari – „Cirka princese”, Stasi – „Čardaša karaliene” izpildītāja.
 
ALEKSANDRS VOLKOVS (baritons).
Teatra un kino aktieris. Sanktpēterburgas Teātra mākslas akadēmijas absolvents, strādāja Sanktpēterburgas mūzikālajā teātrī „Pēterburgas operete”, kur viņš spēlēja tādās titullomās, ka Teodoro Ģeorgija Gladkova  mūzikālā komēdijā „Suns uz siena kaudzes”, Trubadūrs mūzikas pasakā „Brēmenes mūziķi” u.c. 2009.g.pēc „Ļensoveta” teātra galvenā diriģenta ielūguma atveidoja Aļošu Žurbina mūziklā „Vladimira laukums”, Duļčina A.Ostrovska komēdijā „Pēdējais upurs”, Rodrigo teātra izrādē „Spāņu balādē”, Buharina – A.Praudina „Ciniķi” u.c. Kara dziesmu izpildītāju konkursa diplomants.
Sakktpēterburgas teātrī „Rok-opera” atveidoja Romeo teātra izrādē „Romeo un Džuljeta”, 2011.g. spēlēja Kristiāna lomu teātra uzvedumā „Sirano de Beržeraks” ar Sergeju Bezrukovu un Jeļizavetu Bojarsku. Dotajā brīdī Aleksandrs ir kompāniju grupas „Teātra Nams” aktieris, kur sadarbojas ar tādiem izciliem māksliniekiem, ka N.Usatova, A.Urgants, A.Pankratovs-Čornijs u.c.
Televīzijas filmu cienītājiem aktieris ir pazīstams no seriāliem „Jūras velni-4”, „Es atcelu nāvi”, „Jūras velni. Vētra-2”, „Vēl nav vakars”, „Šķelto laternu ielas-11”, titullomā „Es braucu mājās” u.c., kā arī no dokumentālām filmām, t.sk. filmas „Romanovi”.
 
KONSTANTĪNS GANŠINS (pianists). http://or-ko.ru/romance/ganshin/
Lieliski uzstājās kā koncertmeistars: no 1993. gada līdz 2000. gadam strādāja Sanktpēterburgas konservatorijas un Kultūras akadēmijas koru diriģēšanas katedrās, kopš 2003. gada sadarbojas ar Jeļenu VEDENEJEVU (mecosoprāns), ar kuru 2004. gadā uzstājoties starptautiskajā Borisa Hristova operdziedātāju konkursā Sofijā (Bulgārija), saņēma diplomu un vislabākā koncertmeistara titulu.
Kopš 2008. gada sadarbojas ar aģentūru „Krievijas mūzika”, piedalās krievu romancei veltītajos koncertos, Krievijas vislabākajos koncertzālēs – Padomju nama Kolonnu zālē un Maskavas Čaikovska vārdā nosauktajā zālē, Krievijas pilsētu filharmonijas zālēs, Estrādes teātrī un Sanktpēterburgas Lielajā koncertzālē „Oktjabjskij”, regulāri uzstājas televīzijas kanāla „Kultūra” pārraidēs „Romances romantika”, muzikāli pavada dziedātājus, kuru vidū ir Marijinskas teātra solisti Marija ĻUDJKO un Vladimirs SAMSONOVS, Muzikālās komēdijas teātra solists Mihails LUKOŅINS, Sanktpēterburgas dziedātāja Jūlija POĻANSKA, un krievu romances Maskavas prīma Irīna KRUTOVA, starptautisko konkursu laureāti, jaunie, spilgtie tenori Dmitrijs DAŅIĻENKO un Jevgēņijs JUŽINS, Krievijas tautas aktieris Sergejs ZAHAROVS.
Bez koncertprakses ir arī VIP pasākumu muzikālās noformēšanas bagāta pieredze: prezidentu tikšanos pavadīšana (Putins – Šrēders, Sanktpēterburga, 2001. g. aprīlis), sadarbība ar Ziemeļvalstu ministru padomi Sanktpēterburgā, ar LIONS-club un ROTARI-club Francijā, ar Sanktpēterburgas vadošajām viesnīcām.

Lūk, tas nepilns saraksts no tā, kas Jūs gaida: „Paldies, dzīve!” no k/f „Karnavāls (R.Roždestvenskis – M.Dunajevskis)”, „Aņutas dziesmiņa” k/f „Jautrie zēni” (M.Dunajevskis – V.Lebedevs-Kumačs), „Pepitas dziesmiņa” no operetes „Brīvais vējš” (I.Dunajevskis), „Dziesmiņa par labu garastāvokli” no k/f „Karnevāla nakts” (A.Ļepins – V.Korostiļovs un V.Lifšics), „Dziesmiņa par lāčiem” no kinofilmas „Kaukāza gūstekne jeb Šurika jaunie piedzīvojumi” (A.Zacepins – L.Derbeņovs), „Nasteņkas romance” no k/f „Par nabaga huzāru aizbilstiet vārdu” (A.Petrovs – M.Cvetajeva), „Vecais flīģelis" no k/f „Mēs esam no džeza” (M.Minkovs – D.Ivanovs), „Mīlestības ceļi” no k/f „Gardemarīni, uz priekšu!” (V.Ļebedevs – J.Rjašencevs), „Smugļanka” no k/f „Kaujā iet tikai veči” (A.Novikovs – J.Švedovs), „Ostapa Bendera dziesma” no k/f „12 krēsli” (G.Gladkovs – J.Kims), „Ir tikai mirklis” no k/f „Sannikova zeme” (A.Zacepins – L.Derbeņovs).

Vairāk informācijas: http://www.kolizej.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Ir tikai mirklis... / Есть только миг (Pārcelts no 01.05.2020.) Se 07.11.2020 18:00 Maskavas nams 10.00 - 30.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.90 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
Pasākumu drīkst apmeklēt: no 7 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: 17:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā:
Norises vieta
Maskavas nams
Marijas iela 7 Rīga Latvija
Organizators
LKIB KOLIZEJ
Ķengaraga iela 6 LV-1063 Rīga
Vien. Reģ. Nr.: 40008282632
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt Bagātību sala / Остров Сокровищ (Pārcelts no 05.04.2020.) Bagātību sala / Остров Сокровищ (Pārcelts no 05.04.2020.) Rīgas Latviešu biedrības nams, Latvija 7.00 - 15.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt Bagātību sala / Остров Сокровищ PopulārsPopulārsBagātību sala / Остров Сокровищ Kultūras pils Ziemeļblāzma, Latvija 7.00 - 15.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt Bagātību sala / Остров Сокровищ (Pārcelts no 28.03.2020.) PopulārsPopulārsBagātību sala / Остров Сокровищ (Pārcelts no 28.03.2020.) Kultūras pils Ziemeļblāzma, Latvija 7.00 - 9.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!