logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

International Jazz Day @M/Darbnīca

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
INTERNACIONĀLA DŽEZA DIENA M/DARBNĪCĀ
Spilgti mūziķi, kuru muzikālais diapazons sāksies ar improvizētiem un eksperimentāliem meklējumiem sniedzoties līdz izstrādāti skaistām harmoniskām melodijām.
19:00 Kreatīvās platformas NUUN eksperimentālais džeza mūzikas performance Reiņa Puriņa (trompete) un Artūra Cukanova (bungas) pavadībā. Duo improvizētais avangarda ceļojums ieved nezināmajā un vienmēr cenšas paplašināt savas un klausītāja muzikālās robežas. Izmantojot mirklī radītas skaņas, mākslinieki sniedz klausītājam un sev unikālu piedzīvojumu, kuru ikviens aicināts interpretēt caur savu pieredzi. 
21:00 Evilena Protektore / «Silts»
Kaislīgā Tania Maria, romantiskais Antonio Carlos Jobim, trakais Hermeto Pascoal, ugunīgs Airto Moreira un citi latino mūzikas dižmeistari koncertprogrammā «Silts». 
Koncertā piedalās:
Artis Orubs (bungas)
Edvīns Ozols (bass)
Artjoms Sarvi (klavieres)
Gatis Gorkuša (trompete)
Evilena Protektore (vokāls).
22.00 JAZZ JAM SESSION
22.00 SIG & ORUBS
Sig pirms septiņiem gadiem iepazinās ar Arti Orubu, kas pēc bungu spēles studijām Holandē atgriezās Latvijā, lai mūs lutinātu ar svaigu džeza bungu skanējumu. Arta spēle var būt gan radoši daudzkrāsaina, rotaļīga un viegla, gan monotoni tehniska un smagnēja. Viņš spēj novest klausītāju līdz transa stāvoklim un tas notiek nemanot.

Vairāk informācijas: www.mdarbnica.lv

Vairāk informācijas: http://www.mdarbnica.lv

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot