logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Imany 'Woodoo Cello'

Tr 29.11.2023 19:00
Arēna Rīga
IMANY, VOODOO CELLO
29.novembrī, Arēnā Rīga
Valdzinoša, mīlestības pilna savienība  starp Imany dziļo balss toni un astoņiem čelliem.
 
Voodoo Cello ir šovs, kas uz vienas skatuves apvieno fantastisku čellu melodiju un balsi, izpildot ikoniskus pop mūzikas hitus. Bez jebkāda veida specefektiem, ļoti  dabiski, Imany ir pāraranžējusi populāras, visiem ļoti labi zināmas dziesmas, apburot tās  ar dziļām un resonējošām skaņām, kas nodod spēcīgus un emocionālus pārdzīvojumus. Viņa parādās uz skatuves kā voodoo priesteriene, tēls, kas ir pilnībā izdomāts un iedvesmots no dažādām kultūrām. Viņa izmanto repertuāru, lai pastāstītu savu stāstu. Voodoo Cello ir mistisks sievietes ceļojums ar burvju spējām. Viņas dziesmas izsaka viņas likteni. Pasaka sākas tumsā un beidzas gaismā, bet, lai to panāktu, priesterienei jāsāk ar cīņu pret saviem dēmoniem. Viņa rada savas dejas un rituālus, kas ļauj sasniegt iekšējo mieru un harmoniju.
 
Ar Voodoo Cello, Imany kā dziedātāja apbur čellu skaņas, kas ir siltuma pilnas un bagātas ar dzirkstošiem toņiem, pārveidojot ievērojamus hitus popmūzikas vēsturē (no Radiohead līdz Cat Stevens, tostarp Donna Summer, Hozier, t.A.t.u. un Bob Marly). Diezgan dabiski, ka viņa pieskaras stīgu un viņas balss apvienotajai burvībai, lai apburtu publiku un palielinātu cilvēku izpratni par sieviešu unikālās enerģijas spēku.
 
Pēdējo desmit gadu laikā Imany dziļā balss ir pievērsusies franču publikai, skanot soula, folka un blūza repertuāram. Ar savu divu singlu hitu Don't Be So Shy un You Will never Know triumfu, ar saviem diviem albumiem līdz pat filmas Sous les jupes des filles oriģinālajam skaņu sniegumam Imany ir guvusi virkni panākumus visā pasaulē. Pēc pārtraukuma, lai atpūstos no vairākām un  ilgām starptautiskajām turnejām, Imany tagad atkal kāpj uz skatuves, lai apvienotu savas balss toni ar siltajām čellu orķestra akustiskajām skaņām: šī tikšanās būs unikāla un neaizmirstama. Dziļa, siltuma pilna, bagāta un emocionāli izteiksmīga skaņa ar iespaidīgu dinamiku un izcilu projekciju.Tā ir jāredz un jādzird!
 
Balss: IMANY
Čells: Rodolphe Liskowitch, Julien Grattard, Octavio Angarita, Lucie Cravero, Bohdana Horecka, Laure Magnien, Polina Streltsova, Leonore Vedie
Repertuārs no: Donna Summer, Hozier, t.A.T.u., Bob Marley, Cat Stevens, Ed Sheeran, Bonnie Tyler, Elton John, Daft Punk, Madonna, Radiohead, Tones and I, Eartha Kitt, Imagine Dragons.
 
Web: https://imanymusic.com/fr/home/
Facebook: https://www.facebook.com/imanymusic
Instagram: https://www.instagram.com/imanyeasy/
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UC5aMUJhK3Y4UirfFv8r-A9g
Deezer: https://www.deezer.com/fr/artist/468920
 
 
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Imany 'Woodoo Cello' Tr 29.11.2023 19:00 Arēna Rīga 39.00 - 99.00
Pasākums Imany 'Woodoo Cello'
Datums / Laiks Tr 29.11.2023 19:00
Norises vieta Arēna Rīga
Cena 39.00 - 99.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 1.20 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
 
* Katrai biļetei tiek piemērota SIA "Arēna Rīga" servisa maksa 1.20 Eur apmērā.
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: angļu
Bezmaksas ieeja: nav
Pasākuma ilgums: ~1.5h
Ieeja pasākumā: no plkst.18:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir, ierobežots vietu skaits
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Arēna Rīga
Skanstes iela 21 Rīga Latvija
Organizators
ELC TRADE OÜ
Roosikrantsi 2, Tallinn, 10119, Tallinn,
Vien. Reģ. Nr.: 12371807
Pasākums Imany 'Woodoo Cello'
Datums / Laiks Tr 29.11.2023 19:00
Norises vieta Arēna Rīga
Cena 39.00 - 99.00
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot