logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

MESA Lielkoncerts 'Par Mums'

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
SEKO KONCERTA AKTUALITĀTĒM ŠEIT: https://www.facebook.com/events/337989530246136/
 
Mūziķis Gatis Irbe izziņo mūzikas projekta MESA gaidāmo lielkoncertu Arēnā Rīga.
 
MESA koncerts Arēnā Rīga ar nosaukumu “Par Mums” notiks 2020.gada 14.februārī.
MESA līdz šim ir iznākuši divi studijas albumi, kuri saņēmuši Zelta diska statusu un šis ir viens no visvairāk straumētajiem mūzikas projektiem Latvijā.
Lielkoncerta dienā MESA tiks izdots arī projekta trešais studijas albums "M3SA". Gaidāmajā lielkoncertā tiks izpildīts gan jaunais albums, gan arī iepriekšējo albumu iemīļotie skaņdarbi izskanēs vēl iepriekš nedzirdētā skanējumā un izpildījumā. Patlaban jau vairākus mēnešus notiek plānošanas darbi pie vērienīgas šova programmas.
Projekts pērn 20.decembrī pulcēja savus klausītājus uz savu un Liepājas Simfoniskā orķestra koncertu Arēnā Rīga, kurš bija izpārdots vairākas dienas pirms pasākuma, un pateicoties īpašajam skatuves novietojumam zāles centrā, tādējādi pulcēja rekordlielu Arēnas apmeklētāju skaitu – kopumā vairāk kā 14000 cilvēkus.
 “Mūsu dziesmu teksti, gribam ticēt, ka skar lielākā vai mazākā mērā katru klausītāju un būtībā tās ir dziesmas par mums. Šeit arī radās doma par šādu nosaukumu koncertam. Turklāt, ne tikai zīmīgā datuma iespaidā, bet varam šo koncerta moto iztēloties kā tostu sev,” teic Gatis Irbe. “Nu tad par mums!”.
Jautāts, kādēļ izvēlēts tik zīmīgs datums, Gatis saka: ”Decembrī vienkārši visi datumi bija aizņemti, tāpēc izdomājām, ka gribam būt pirmie, kas uztaisa koncertu arēnā, kurš tik simboliskā datumā būtu domāts ikvienam, iespējams pat cilvēkiem bez savas otrās pusītes pirmām kārtām, lai neviens šajā datumā nepaliek apbižots.“
Projekta ietvaros notiek labdarības kampaņa Mēs ar Mesa, kurā visi ieņēmumi par mūzikas lejuplādi projekta mājaslapā tiek novirzīti rehabilitāciju programmām bērniem ar kustību traucējumiem, un tādējādi jau 17 bērni ir saņēmuši bez maksas ārstniecību vienā no progresīvākajiem rehabilitācijas centriem Ziemeļeiropā. Projekts līdz ar trešā studijas albuma iznākšanu turpinās iesākto labdarību. Līdz šim ir saziedoti jau tuvu EUR 50’000 lieli līdzekļi.
 
Biļetes uz MESA koncertu Arēnā Rīga nonāks tirdzniecībā otrdien, 7. maijā plkst.10:00 un tās būs pieejamas visās “Biļešu Serviss” tirdzniecības vietās un internetā.
 
Pasākumi
Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot