logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Grupas OQJAV klavierkoncerts / festivāls Botānika

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu

Jauns festivāla Botānika pasākums – populārās indie pop grupas OQJAV klavierkoncerts

7.maijā plkst. 19:00 Reformātu baznīcā Vecrīgā (Mārstaļu ielā 10) klavierkoncertu sniegs indie pop grupa OQJAV (Okudžav).

OQJAV klavierkoncerts būs nepārtraukta skaņu plūsma stundas garumā, kas dzimst šeit un tagad. Periodiski tajā parādās salas – grupas labākās dziesmas un aforistiski Vadika Koroļova teksti. Taču tie kļūst par vienas upes daļu, ko apvieno klavieru improvizācijas.

Koncertam izvēlēta Rīgā vienīgās baroka baznīcas lielā zāle. Tā ir majestātiska telpa ar vitrāžām, altāri un ērģeļu balkonu. Zālei ir unikāla akustika – no 1965.gada te atradās skaņu ierakstu studija “Melodija” un tika ierakstīti labākie muzikālie kolektīvi.

Sastāvs:

Vadiks Koroļovs – teksti, mūzika, vokāls

Jaroslavs Timofejevs – mūzika, klavieres

Šīs grupas stilu patiešām ir grūti aprakstīt ar dažiem vārdiem. Klausītāji sadzirdēs neskaitāmu žanru, ideju, muzikālo un poētisko ritmu savīšanos. Viņu albumi nav līdzīgi cits citam, bet katrs video ir neliels stāsts. 2023.gada nogalē grupa OQJAV kopā ar Noize MC, Andreju Makareviču, BI-2 un citiem no Krievijas aizbraukušajiem mūziķiem piedalījās Romāna Liberova filmas – koncerta “Mēs esam” uzņemšanā.

Organizē – festivāls Botānika.

https://www.youtube.com/watch?v=6FCMt3e0F8M

https://www.youtube.com/watch?v=pQxYSaBb7uA

https://www.youtube.com/watch?v=GhUtqwA5WAw

 

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot