logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Elizabete Gaile @M/Darbnīca

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu

Datums: 28. jūnijs
Laiks: 20:00
Vieta: M/Darbnīca, Aristīda Briāna iela 9, Rīga

Aicinām uz neaizmirstamu muzikālu vakaru ar latviešu indie pop dziedātāju un dziesmu autori Elizabeti Gaili! Elizabete, kas savas dziesmas visbiežāk rada pie klavierēm, pēdējos gados ir kļuvusi par vienu no spilgtākajiem jaunajiem talantiem Latvijas mūzikas scēnā. Viņas dziesma "Miera iela" kļuva par vienu no atskaņotākajām latviešu dziesmām 2023. gadā.

Elizabete ir uzstājusies Positivus festivālā un bijusi īpašais viesis ar pavadošo sastāvu 2023. gada nogalē aizvadītajā Astro’n’out koncertā Arēnā Rīga. Šobrīd māksliniece aktīvi strādā pie sava albuma, un mēs esam priecīgi, ka viņa dalīsies ar savu jauno mūziku mūsu intīmā džezkluba atmosfērā.

Koncerta programma apvienos Elizabetes oriģināldziesmas, kā arī pāris izcilas dziesmu kaverversijas. Īpašu notikumu vakaram piešķirs dziesmas "Vasaras raibumi" dzīvais pirmatskaņojums, kuru viņa izpildīs kopā ar talantīgo mūziķi Zebrene.

Vēlamies atgādināt, ka vietu skaits ir ierobežots. Biļete negarantē sēdvietu, tādēļ aicinām ierasties savlaicīgi, lai nodrošinātu sev vietu un izbaudītu vakaru pilnvērtīgi.

Biļetes cena: 15 EUR

 

Vairāk informācijas: http://www.mdarbnica.lv

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot