Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

PAUL KALKBRENNER - PARTS OF LIFE

Ce 17.01.2019 20:00
Palladium Rīga
35.00 - 39.00
Latvijā pirmo reizi viesosies tehno zvaigzne Pauls Kalkbreners

Nākamā gada sākumā, 17.janvārī, koncertzālē “Palladium” uzstāsies talantīgais vācu tehno mūzikas producents un dīdžejs Pauls Kalkbreners (Paul Kalkbrenner), kas jau gandrīz 20 gadu garumā darbojas šajā mūzikas žanrā. Rīgā mūziķis viesosies jaunākā albuma “Parts Of Life” koncertturnejas ietvaros.
Ar 8 studijas albumiem un vairāk nekā 2,4 miljoniem Facebook sekotāju Kalkbreners ir viena no mūsdienu tehno superzvaigznēm. Plašākai sabiedrībai noteikti pazīstams viņa singls Sky and Sand.

Sākot no 12.septembra, biļetes būs pieejamas visās “Biļešu serviss” tidzniecības vietās un www.bilesuserviss.lv.


Pauls Kalkbreners piedzima Leipcigā, bet 3 gadu vecumā kopā ar vecākiem pārcēlās uz Berlīni. Viņa dzīve krasi mainījās, kad 12 gadu vecumā sabruka Berlīnes mūris. Tieši tehno mūzika kļuva par emociju un noskaņas izpausmes veidu daudziem, arī Paulam. Tobrīd tas bija Vācijas atkalapvienošanās skaņu celiņš. 1992.gadā, kopā ar draugu Sašu Funki (Sascha Funke), Pauls sāka darboties kā dīdžejs vietējos jauniešu klubos.
Lai arī drīz vien Kalkbreners un Funke kļuva gana pieprasīti Berlīned “trendīgo” klubu dīdžeji, Paulam radās vēlme spert nākamo soli – radīt pašam savu mūziku.

1999.gadā nāca klajā pirmās Paula Kalkbrenera kompozīcijas. Atšķirībā no tā laika tradicionāli monotonā un drūmā tehno, viņa sacerējumi bija daudz melodiskāki, piepildīti ar siltumu un gaišumu. Vienlaikus tie joprojām ir tik piesātināti ar enerģiju, ka spēj aiznest klausītāju prom no ikdienas rutīnas un ļauj sajust mākslas klātesamību, ekstāzi, cerību un mīlestību.

2016.gadā Eiropas populārākajā deju mūzikas festivālā Tomorrowland Pauls Kalkbreners bija pirmais tehno mūzikas pārstāvis, kas kāpis uz festivāla galvenās skatuves un pārliecinoši atgriezās tur arī nākamajā gadā.

Jaunākais albums “Parts Of Life”, kas nāca klajā šī gada maijā, ir Paulu raksturojošs un dziļi personisks albums ar nepārprotamu un dramatisku tehno skaņas iemiesojumu. Šis ieraksts nācis klajā vairāk nekā 10 gadus pēc Paula dubultplatīna statusu ieguvušā minialbuma “Berlin Calling” un pēc paša mākslinieka teiktā, esot: ”[..] vispersoniskākais un atklātākais sacerējums”, ko viņš līdz šim radījis.

Par savām koncertuzstāšanām, kādu arī mums būs iespēja piedzīvot 17.janvārī, Pauls Kalkbreners atklāj: “Katru reizi uzstājoties, es būtībā aranžēju savas dziesmas no jauna. Tas salīdzināms ar mirkli pirms ieraksta sākuma, kad viss ir sagatavots. Atrodoties uz skatuves, es aranžēju dziesmas visos to elementos dzīvajā. Tāpēc mani seti nekad nevar būt vienādi, pat ja spēlēju vienu un to pašu dziesmu secību vairākkārt.”

Vairāk info:
paulkalkbrenner.net
Parts Of Life https://paulkalkbrenner.lnk.to/Parts_Of_Life

Video:
https://www.youtube.com/watch?v=wMFy7vgfBFc
https://www.youtube.com/watch?v=92Q6cXbTwJA
https://www.youtube.com/watch?v=Pw3yK3RWOdQ

Vairāk informācijas: http://paulkalkbrenner.net

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
PAUL KALKBRENNER - PARTS OF LIFE Ce 17.01.2019 20:00 Palladium Rīga 35.00 - 39.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Tirdzniecībā uz šo pasākumu ieejas biļetes ir dažādās cenu grupās. Cenu grupas pēc satura un kvalitātes neatšķiras. Vispirms lūdzam iegādāties lētākās biļetes

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: angļu
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~3h
Ieeja pasākumā: no plkst. 19:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir
 

Norises vieta
Marijas iela 21 (Ieeja no Pērses ielas) Rīga Latvija
Organizators
L TIPS AGENCY SIA
L TIPS AGENCY SIA
Jūras iela 13-6 Carnikava LV2163 Carnikavas nov.
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā