logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

EHR Party Service | Radio Show Night. Lucas & Steve

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu

“EHR Party Service” ved uz Rīgu pasaulē atzīto DJ apvienību LUCAS & STEVE!

Pirmo reizi Baltijā – pasaules mūzikas festivālos atzītie dīdžeji LUCAS & STEVE uztāsies Latvijā jau 9. martā, Baltijas lielākajā naktsklubā un koncertzālē “Tower”!

 Tikai vienu vakaru, radio šova “EHR Party Service” rīkotā RADIO SHOW NIGHT pasākuma ietvaros, uzstāsies pasaules atzinību guvušie radio hitu radītāji no Holandes - LUCAS & STEVE! Nāc un piedzīvo pasaules lielāko EDM festivālu muzikālo atmosfēru!

Plkst. 22:00 vakaru iesildīs klausītājiem gadu desmitiem pazīstamā radio šova “EHR Party Service” jaunās sezonas vadītāji DJ Makree un Magnuss Eriņš.

Plkst. 00:30 pasaules deju mūzikas modernākā skanējuma vilni kluba “Tower” zālē ienesīs DJ duets LUCAS & STEVE, pēc kā turpināsies nakts ballīte dīdžeja [EX] DA BASS vadībā.

Spēcīgais Holandes dīdžeju duets LUCAS & STEVE sadarbojies ar Tiësto, Armin van Buuren, Afrojack, W&W, Galantis, un remiksējuši daudzus pazīstamus vārdus - David Guetta, Robin Schulz, Kygo, Lost Frequencies, Illenium, kā arī daudzus citus. Savu popularitāti visā pasaulē ir ieguvis ar virkni radio hitu, vairākiem platīna un zelta ierakstiem, un atzinību no BUMA (Nīderlande), Fun Radio (Francija), DJ Mag. , MTV u.c., iegravējot savu vietu mūsdienu deju mūzikā ar tādiem masveida radio hitiem kā "Summer On You", "Up Till Dawn", "Where Have You Gone", "Perfect", "Anywhere With You" un, protams, "Letters" - viņu 2020. gada debijas albuma "Letters to Remember" tituldziesma.

Savu enerģiju un talantu LUCAS & STEVE daudzkārt pierādījuši ar dzīvajiem priekšnesumiem pasaulē slavenos deju mūzikas festivālos - Tomorrowland's Mainstage, Creamfields, AMF, Parookaville, Sziget, ElectroBeach, kā arī ar nepārtrauktām tūrēm visā Eiropā, Āzijā un Dienvidamerikā.

Pašlaik Spotify lietotnē vien LUCAS & STEVE sasniedz 2.7 miljonus klausītāju mēnesī, bet kopumā mūzikas lietotnēs visā pasaulē viņu radītie hiti pārsniedz 1 miljardu straumējumu.

Magnuss Eriņš B2B Makree - šādu vārdu savienojumu būsiet redzējuši jau vairāku gadu garumā. DJ seti, kuros Magnuss un Makree spēlē kopā, ir pilni muzikālas sinerģijas, kas klausītājus ved aizraujošā muzikālā ceļojumā.
JD Makree ir viens no vadošajiem Latviešu EDM (Elektroniskās Deju Mūzikas) dīdžejiem un producentiem. Viņa producētos ierakstus izdevušas ierakstu kompānijas Ministry of Sound (SonyUK), Toolroom Records, Altra Moda u.c. Viņa ieraksti ir tikuši atskaņoti BBC Radio1 un Capital Dance radiostacijās, tāpat arī Annie Mac, Disclosure un Claptone dīdžejsetos. Makree paviesojies visos lielākajos Latvijas festivālos un spēlējis dīdžejsetus Maltā, Nīderlandē un Ungārijā.

DJ Magnuss Eriņš ir viens no atpazīstamākajiem EDM dīdžejiem Latvijā ar 12 gadu pieredzi, kurš uzstājies lielākajos mūzikas festivālos Latvijā un dīdžejojis svarīgākajās izklaides vietās - pastāv visai liela iespēja, ka esi ballējies tieši tur, kur Magnuss ir iegriezis ballīti. Magnuss ir viens no tiem cilvēkiem, kas savu dzīvi saistījis ar medijiem - pieredze radio ēterā un kameru priekšā noteikti spēlējusi svarīgu lomu DJ karjeras attīstībā un pasākumu organizēšanā.

[EX] DA BASS vārds Baltijas klubu kultūrā ir zināms jau vairāk nekā 25 gadus. Viņa kontā ir vairāki deju mūzikas hīti un remiksi, kas atzinīgi novērtēti arī ārpus Baltijas robežām. Viņš vēl arvien ir viens no atpazīstamākajiem un profesionālākajiem dīdžejiem Latvijā, kurš Arēnā Rīga iesildīja pašu David Guetta, festivālā Weekend Festival Baltic trīs gadus pēc kārtas pārstāvēja Latviju, kā arī viņš ir piektdienas radio SuperHits šova "Klubu Klasika" vadītājs, mūziķu trio 3Live Project dalībnieks, pasākumu organizators, producents un autosportists. 

 

Vairāk informācijas: http://www.ehr.fm

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot