logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne
Meklēt kartē
Izvēlēties periodu

IGO koncerts Padures muižā

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
 Igo koncerts Padures muižā notiks muižas parkā. Koncerts notiks DROŠAJĀ REŽĪMĀ un teritorija tiks norobežota. Koncerta norises teritorijā tiks ielaisti apmeklētāji, kuriem būs derīgs COVID sertifikāts, kuru iespējams iegūt vietnē www.covid19sertifikats.lv . Paņemiet līdzi pledus vai savus saliekamos krēslus.
 
Blakus koncerta norises teritorijai būs pop-up āra kafejnīca ar Smilškalnu vīnu, kafiju un dažādiem cienastiem. Šajā kafejnīcā drīkst pulcēties visi muižas viesi arī bez derīga COVID sertifikāta, uzrādot koncerta biļeti un ievērojot distancēšanās un citus COVID ierobežojošos noteikumus.
 
Koncerta ieejas biļetes uz vietas netiks tirgotas, tādēļ iegādājies laicīgi.
 
  
 
Pirmo reizi pie mums Padures muižā netālu no Kuldīgas viesosies Igo kopā ar komponistu, pianistu Jāni Strazdu un perkusionistu Aini Zavacki. Vasaras saulgriežu noskaņās dzirdēsim dziesmas no Igo un Jāņa Strazda kopīgi radītā cikla “Uguns”, kā arī mūziķi izpildīs īpaši Kuldīgai veltītās dziesmas. Vakara kulminācijā neiztiks arī bez Igo “zelta dziesmām”, kuras, kā ierasts, publika droši varēs dziedāt līdzi.

Koncerts notiks uz muižas dārza terases, tāpēc vietas pietiks visiem un būs arī kur padancot. Par atspirdzinājumiem rūpēsies Smilškalnu Vīns. Būs arī galdiņi un soliņi.

Igo (Rodrigo Fomins) ir Liepājā dzimis latviešu dziedātājs. Par vienu no populārākajiem Latvijas mūziķiem kļuva 80. gados, kad dziedāja grupās Līvi, Remix un Liepājas Kvartets. Mūziķis sadarbojies ar Latvijas ievērojamākajiem komponistiem - Raimondu Paulu, Imantu Kalniņu, Zigmaru Liepiņu un citiem. Pēc Grand Prix iegūšanas PSRS jauno dziedātāju konkursā "Jūrmala 86", 1990. gadu sākumā Igo uzsāka veiksmīgu solo karjeru.

Padures muiža atrodas Kuldīgas novada Padurē un ir skaistākā no Latvijas klasicisma stila muižām, kurā ir saglabāti praktiski visi arhitektūras un interjera elementi. Pasākumi šajā vietā izceļas ar īpašu noskaņu un burvību.
 

Vairāk informācijas: http://www.paduremanor.com

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot