Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

ATCELTS - Bezkompromisa blūzs

Pk 27.09.2019 20:30
FRIENDS Club
Levans Lomidze – ģitārists ar autorprogrammu “Bezkompromisa blūzs”.
 
Levans Lomidze ir pirmais krievu ģitārists, kurš tika atzīts Blūza dzimtenē Amerikā.
2002.gadā viņš parakstīja ilgtermiņa līgumu ar Vašingtonas Blūza apvienību par piecu koncerttūru veikšanu Amerikas Savienotajās valstīs, kuru laikā notika Levana Lomidzes uzstāšanās prestižākajos ASV blūza festivālos. Kopumā ASV notika vairāk kā 100 ģitārista koncertu.

Francijā notiekošajā festivālā «Blues Sur Sein 2000» Levans Lomidze saņēma skatītāju simpātijas balvu, savukārt viņa blūza grupa Blues Cousins izcīnija labākās grupas titulu 57 kolektīvu konkurencē.

Открытое Радио raidījums «Доктор Блюз» veica klausītāju aptauju un tās rezultātā Levans Lomidze tika atzīts par labāko krievu izcelsmes blūza mūziķi.
2005.gadā ASV kompānija Jazz Stream Records ierakstīja un izlaida apgrozībā Levana Lomidzes albūmu – Live in USA. Tas ir uzskatāms par īstu Maskavas blūza izlaušanos. Saskaņā ar vispārzināmo mūzikas žurnālu Audio-Video, Music Box, Guitars.ru ,vērtējumu Levans Lomidze ir iekļauts 10 labāko Krievijas ģitāristu sastāvā. Tāpat Levans Lomidze ir sociāli aktīvs un ir saņēmis Maskavas mēra apbalvojumu par veikto akciju “Roks pret narkotikām”.
 
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
ATCELTS - Bezkompromisa blūzs Pk 27.09.2019 20:30 FRIENDS Club
Der zināt
Pasākumu drīkst apmeklēt: no 8 gadu vecuma
Pasākuma ilgums: ~1h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 19:00
 
Norises vieta
FRIENDS Club
Elizabetes iela 55 Rīga Latvija
Organizators
Creative space IntRīga Art
Veccīruļu iela 8 Mārupe LV- 2167 Mārupes nov.
Pirkt Jakovs Rafalsons - ''Gandrīz simts un četras lapas par mīlestību'' Jakovs Rafalsons - ''Gandrīz simts un četras lapas par mīlestību'' FRIENDS Club, Latvija 16.00 - 22.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!