logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

David Ellefson (Legendary Member of Megadeth) Bass Warrior Tour 2024

Ce 21.03.2024 20:00
Klubs Melnā Piektdiena
 
Nākampavasar Rīgā uzstāsies grupas "Megadeth" līdzdibinātājs Deivids Elefsons
 
21.martā klubu “Melnā Piektdiena” kopā  ar grupu pieskandinās Grammy un citu balvu laureāts, slavenās trešmetāla apvienības "Megadeth" līdzdibinātājs, vairāku citu grupu dalībnieks, virtuozais basists Deivids Elefsons. Latviju Elefsons apmeklēs soloturnejas "Bass Warrior Tour 2024" ietvaros.
 
Tas solās būt patiešām īpašs vakars smagās mūzikas cienītājiem, jo programmā iekļauti pazīstamākie “Megadeth” hiti, viņa soloprojektu, “Black Sabbath”, “Motörhead” u.c. roka un metāla klasikas sacerējumi, ko papildinās asprātīgi stāstījumi par viņa garās karjeras momentiem.
 
Biļetes uz pasākumu nopērkamas visā www.bilesuserviss.lv tīklā.
 
Deivids Elefsons nogājis garu ceļu no nabadzīgas bērnības Minesotas laukos līdz pasaules atzinībai trešmetāla titānu “Megadeth” sastāvā. Smagās mūzikas aprindās viņš tiek plaši cienīts par unikāli dinamisko un meistarīgi filigrāno basģitāras spēli. Basģitārists, dziesmu autors, ierakstu producents un arīdzan pedagogs – laika gaitā viņa daudzpusīgais talants izplēties līdzīgi krāsainam gobelēnam. Kā “Megadeth” dalībnieks no 1983. līdz 2002. un no 2010. līdz 2021. gadam Elefsons izvirzīts desmit Grammy balvām, producējis un izdevis daudzus zelta un platīna ierakstus, un šo gadu laikā vairākkārt apceļojis visu pasauli. 
Savukārt ārpus “Megadeth” savus ģitārspēles un radošos talantus izpaudis virknē dažādu muzikālu projektu, tostarp  “Soulfly”, “F5”, “Temple of Brutality,” “Altitudes and Attitude” (kopā ar Frenku Bello no “Anthrax”), “Metal Allegiance” (supergrupa, kuru izveidoja basģitārists Marks Mengi, un kuras sastāvā bez Ellefsona uzaicināja ģitāristu Aleksu Skolniku (“Testament”) un bundzinieku Maiku Portnoju (“Dream Theater”).
 
Deividam Ellefsonam ir bakalaura grāds biznesa mārketingā, un viņš turpina lasīt lekcijas par dažādām ar mūziku un biznesu saistītām tēmām, kā arī ir iesaistīts citās biznesa aktivitātēs ārpus mūzikas, piemēram filmu producēšana (“Ellefson Films”), grāmatu izdevniecība (The Ellefson Book Co.”) un pat kafijas zīmols “Ellefson Coffee Co”.
 
Gaidāmo "Bass Warrior Tour 2024" koncertturneju Ellefsons komentē šādi: "Esmu veidojis savu karjeru līdzīgi kā mūzikas karavīrs – ceļā mani vienmēr pavada basģitāra. Ar nepacietību gaidu, kad šīs dziesmas atkal tiks atskaņotas no skatuves, vienlaikus daloties ar introspektīvām un izklaidējošām anekdotēm par to radīšanu. Tas būs viens mežonīgs brauciens pa zemām notīm un ar augstām likmēm!”
 
Šajā turnejā Ellefsonu pavadīs viņa ilggadējais draugs un kolēģis, ģitārists un muzikālais producents Endijs Martongelli, kurš vienmēr bijis līdzās Deividam viņa soloprojektos, piemēram,  “Basstory” vai “Ellefson-Soto” (kopā ar slaveno vokālistu Džefu Skotu Soto).
 
 
Video:
“Megadeth” Symphony of Destruction: https://youtu.be/vfpgpf6QVnI?si=REx3cXLk9Qq2pumv 
“Metal Allegiance” We Rock: https://youtu.be/xjxpMCiUI7Q?si=3Qcw2fDgvpxfKz1D 
“Ellefson-Soto” Vacation in The Underworld: https://youtu.be/wqNdCUDxozg?si=ZdLudgEX1Ja9QTlo 

 

Vairāk informācijas: https://www.facebook.com/ltipsagencylv

Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
David Ellefson (Legendary Member of Megadeth) Bass Warrior Tour 2024 Ce 21.03.2024 20:00 Klubs Melnā Piektdiena 25.00 - 30.00
Pasākums David Ellefson (Legendary Member of Megadeth) Bass Warrior Tour 2024
Datums / Laiks Ce 21.03.2024 20:00
Norises vieta Klubs Melnā Piektdiena
Cena 25.00 - 30.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 1.20 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
Tirdzniecībā uz šo pasākumu Ieejas biļetes ir dažādās cenu grupās. Cenu grupas pēc satura un kvalitātes neatšķiras. Vispirms lūdzam iegādāties lētākās biļetes.
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda:  angļu
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam
Pasākuma ilgums: ~3h
Ieeja pasākumā: no plkst. 19:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Klubs Melnā Piektdiena
Brīvības 193C Rīga Latvija
Organizators
L TIPS AGENCY SIA
L TIPS AGENCY SIA
Bruņinieku iela 93, Rīga, LV-1009, Rīga,
Vien. Reģ. Nr.: 40103193014
Pasākums David Ellefson (Legendary Member of Megadeth) Bass Warrior Tour 2024
Datums / Laiks Ce 21.03.2024 20:00
Norises vieta Klubs Melnā Piektdiena
Cena 25.00 - 30.00
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt Yann Tiersen Kerber Complete Tour: Solo Piano + Electronics Yann Tiersen Kerber Complete Tour: Solo Piano + Electronics Palladium Rīga
Pirkt Kiss Forever band. 50 Years of Kiss Tour 2024 Kiss Forever band. 50 Years of Kiss Tour 2024 Klubs Melnā Piektdiena
Pirkt Scott Bradlees Postmodern Jukebox - The '10' Tour Scott Bradlees Postmodern Jukebox - The '10' Tour Palladium Rīga
Pirkt Fanu reiss uz Hauser koncertu Siguldā Fanu reiss uz Hauser koncertu Siguldā Siguldas pilsdrupu estrāde
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot