logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

City Jazz Riga Bigbend @M/Darbnīca

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
City Jazz Riga džeza skolas bigbends saksafonista un komponista Kārļa Vanaga, saksafonista Dāvja Jurkas un trombonista, Latvijas Radio bigbenda mūziķa Kārļa Alfrēda Feldberga vadībā. Īpašie viesi: dziedātāji Jete Strazdiņa un Marks Viļenskis.

Koncerta programmā izskanēs ikonisko džeza komponistu skaņdarbi un aranžējumi (Frank Sinatra, Toots Thielmanns, Count Basie, Quincy Jones, Thad Jones u.c.), parādot džeza bigbenda enerģisko un krāsām bagāto skanējumu pilnā apjomā.
City Jazz Riga džeza skola mūzikas entuziastiem, neatkarīgi no sagatavotības līmeņa, piedāvā apmācības programmu, kas ietver spēlēšanu džeza bigbendā, kā arī improvizācijas un mūzikas teorijas apguvi. “Apmācības programma tika radīta 2010. gadā ar mērķi veicināt džeza mūzikas attīstību Latvijā. Šo gadu laikā ir izdevies radīt sistēmu, kas aptver visas nepieciešamās zināšanas un, salīdzinoši īsā laikā, ļauj tās dalībniekiem pilnvērtīgi izpausties džeza mūzikas žanrā. Vairāki bijušie džeza skolas dalībnieki turpina savas gaitas jau kā profesionāli mūziķi. Tas ir apliecinājums tam, ka mūsu sistēma tiešām strādā,” stāsta džeza skolas dibinātājs Kārlis Vanags. Pievienoties džeza skolas kolektīvam var jebkurš interesents, kas apguvis pamatprasmes saksofona, trompetes, trombona, ģitāras, klavieru, basa vai bungu spēlē.

Ja Biļešu servisā biļetes ir izpārdotas, tad vari iegādāties biļetes M/Darbnīcā uz vietas, norēķinoties ar skaidru naudu.

Vairāk informācijas: http://www.mdarbnica.lv

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot