logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne
Meklēt kartē
Izvēlēties periodu

TIKS PĀRCELTS - KLUSUMA FESTIVĀLS

Pk 17.07.2020 14:00 - Sv 19.07.2020 03:00
Dienvidu forti, Liepāja
Pasākums ir pārcelts. 
Visas iegādātās biļetes būs derīgas pasākuma apmeklējumam.
Pasākuma organizatori lūdz būt saprotošiem un atvainojas par sagādātajām neērtībām!
 
Klusuma festivāls piestāj otro reizi Liepājā, 17.,18. jūlijā pie Pelēkās kāpas.
 
Kaut kur lielajā kosmosā, kur ir tumšs un auksts. Šeit uz zemes Liepājā, pasakainā vietā pie jūras, priežu alejās, nolaižas Klusuma festivāls. Tā ir īpaši radīta vide, lai paietu malā no ikdienas darbiem un kaut mirkli izbaudītu laiku arī sev - savam prātam un ķermenim, kuriem nepieciešams laiku pa laikam apstāties un mierīgi atpūsties, lai atjaunotos. Tas aicina atļaut piedzīvot atpūtu no ikdienas burzmas, bez telefona, alkohola un klusumā vai ievērojot savstarpēji klusu komunikāciju. Festivāla Klusums pauž stāstu, ka laiku pa laikam ir jāapstājas, jāpaiet malā no ierastās ikdienas, lai palūkotos uz savu dzīvi- Kur es vispār atrodos? Vai daru to, ko patiešam gribu? Kas es esmu? Tie ir labi jautājumi, lai ar tiem dotos ceļojumā uz Klusuma festivālu. Tāpat šeit satiekas cilvēki, kuri vēlas atpūsties mierīgu cilvēku sabiedrībā, izbaudot akustiskus koncertus, lekcijas, meditācijas, dzeju, mākslu, darbnīcas vai gulšņāt šūpuļkrēslos, lai iztukšotos un dotu telpu kam lielākam - paši sev! Atgādinām, ka šis nav ierastais masu festivāla formāts, tas ļauj uzņemt tikai līdz 5000 apmeklētājiem, saglabājot brīvo un nepiespiesto atmosfēru.
 
Siltas sajūtas, izpildot mierīgus un akustiskus koncertus divu vakaru garumā, 2020.gada festivālā palīdzēs veidot mūziķi - Ainars Mielavs, Kārlis Kazāks, Joran Steinhauer, Kārlis Būmeisters, IGO, Normunds Rutulis, Marts Kristiāns Kalniņš ar Putnu balles meitenēm. Pārsteigumu sagādās Lauris Reiniks, kurš izpildīs klusu un akustisku koncertu. Jāņa Lūsēna izpildījumā dzirdēsim „Mūzika vakaram un mieram”. Pārsteigumam vēl neatklāsim trīs lieliskus muzikālus uzvedumus. Kopā tiks aizvadīti 10 koncerti, katrs stundu ilgs.
 
Divu dienu garumā festivāla lektori aicinās uz brīdi apstāties, lai apskatītu dažādas tēmas un ieklausītos par jēgpilnu dzīves laiku un to uzlabošanas iespējām. Lekcijas vadīs Laura Dennler Ugunsskolas vadītāja, īpašais viesis- dziedznieks Ivo Puriņš, Ansis Jurģis Stabingis apzinātības skolotājs, Kristīne Om Shanti mandalu māksliniece, Andis un Laura Arnicāni, Pēteris Pūce, Rita Muižniece žurnāla “Mistērija” dvēsele, Pēteris Urtāns Rigabrain vadītājs, u.c. meistari. Meditācijas vadīs: Ilmārs Latkovskis, Inin Nini, Ansis Jurģis Stabingis, Anna Melbārde, Aleksandrs Agešins, Juris Brants, u.c. meistari. Kā arī Klusuma vidē būs dzejas un instrumentālās mūzikas skatuve, dažādas darbnīcas miera veicināšanai, gardas maltītes un telšu ciematiņš Tavam mieram.
 
Uz tikšanos - gan festivālā, gan katram pašam ar sevi!
 
Rūpējoties par festivāla viesiem un lai saglabātu brīvo atmosfēru, iespēja apmeklēt festivālu šogad būs 5000 apmeklētājiem, tāpat aicinām nenokavēt biļešu iegādi par sākuma cenu!
 

Vairāk informācijas: https://klusumafestivals.lv/

Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
TIKS PĀRCELTS - KLUSUMA FESTIVĀLS Pk 17.07.2020 14:00 Dienvidu forti, Liepāja
Pasākums TIKS PĀRCELTS - KLUSUMA FESTIVĀLS
Datums / Laiks Pk 17.07.2020 14:00
Norises vieta Dienvidu forti, Liepāja
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.00 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
*Biļetēm tiek piemērota Aģenta maksa 8% apmērā no katras biļetes cenas!
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: latviešu
Bezmaksas ieeja: līdz 7 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: 17/07-18/07
Ieeja pasākumā: no plkst. 14:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Dienvidu forti, Liepāja
Klaipēdas iela 150A Liepāja Latvija
Organizators
Šeit un tagad, fonds
Dārza iela 3 - 50 LV-3401 Liepāja
Vien. Reģ. Nr.: 40008256502
Pasākums TIKS PĀRCELTS - KLUSUMA FESTIVĀLS
Datums / Laiks Pk 17.07.2020 14:00
Norises vieta Dienvidu forti, Liepāja
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot