logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Brooklyn Jazz | Tribute to Thelonious Monk by Toms Mikāls @M/Darbnīca

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu

Koncertsērija Brooklyn Jazz: Toma Mikāla Tribute to Thelonius Monk 

Kultūrtelpā M/Darbnīca no maija līdz septembra beigām norisināsies leģendām veltīta koncertsērija Brooklyn Jazz. Katru mēnesi šīs sērijas ietvaros jaunās Latvijas džeza paaudzes spožākie pārstāvji piedāvās savu redzējumu par aizokeāna leģendu paveikto, sniedzot aizraujošus un izglītojošus džeza koncertsēriju.

Toma Mikāla Tribute to Thelonious Monk - 12. jūnijs, plkst. 20:00

Šajā koncertā tiks godināts izcilais džeza pianists un komponists Thelonious Monk Toma Mikāla izpildījumā. Toms Mikāls ir absolvējis Prinča Klausa Konservatoriju Groningenā, Nīderlandē, un Ventspils Mūzikas vidusskolu kā džeza pianists. Viņš mācījies pie tādiem izciliem pasniedzējiem no Ņujorkas kā David Berkman, Gene Jackson, Robin Eubanks, Alex Sipiagin, JD Walter un citiem. Mikāls bieži sastopams pie klavierēm dažādos džeza un popmūzikas notikumos Latvijā, piemēram, kopā ar Kristīni Prauliņu & The Soulful Crew, Elzu Rozentāli, Aiju Andrējevu, Aminatu, Rīgas gospeļkori. Kā sesiju mūziķis viņš piedalās dažādos ierakstos un projektos. Toms Mikāls arī darbojas kā profesionālās muzikālās izglītības pasniedzējs Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolā un ir komponists dažādiem ierakstiem, teātra izrādēm un filmām.

Šis koncerts ir veltījums leģendārajam džeza pianistam un komponistam Thelonious Monk, kurš ir pazīstams ar savu unikālo stilu un būtisku ieguldījumu džeza attīstībā. Monka mūzika izceļas ar sarežģītām harmonijām un ritmiem, kas iedvesmojuši daudzus mūziķus visā pasaulē.

Parūpēsies par neaizmirstamu pieredzi:

  • Videomāksliniece Sandija Trautmane (Digidiva) ar unikālām videoprojekcijām.
  • Skaņas inženieris Mārtiņš Krastiņš (Jersika Records) par augstvērtīgu skaņas kvalitāti.
  • Koncerti tiks iemūžināti video formātā, veidojot koncertfilmu, kuras režisors būs Rihards Gēcis, ar Toma Musta līdzdalību.

Datums: 22.05.

Laiks: 20:00

Ja tiešsaistes biļetes ir izpārdotas, tās var iegādāties pie pasākuma ieejas norēķinoties skaidrā naudā.

 

Vairāk informācijas: http://www.mdarbnica.lv

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot