logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

BROADWAY Pasaules mūziklu hiti

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Pasaules mūziklu hiti jaunā programmā – BROADWAY
 
Mamma Mia!, Chicago, Jesus Christ Superstar, Cats, West Side Story, Phantom of the opera...
 
Katrs mūzikls ir koši krāsains stāsts. Stāsts par tā varoņiem, mīlestību, kāpumiem un kritieniem, stāsts par sapni. Šis ir mūzikas valodā pavēstīts stāsts, kas vienlīdz ar aktieru spēli, māksliniecisko noformējumu rada īpašu atmosfēru un, protams, piepilda mūs ar siltām atmiņām. Miljoniem skatītāju katru sezonu - vai tas nav šī aizraujošā un neaizmirstamā žanra popularitātes pierādījums!

BROADWAY koncerts - pasaules muzikālās skatuves hītu kvintesence. Tās ir rūpīgi izvēlētas kompozīcijas, kuras skatītāji ne tikai mīl un zina, bet kuras ir palīdzējušas arī labāk saprast personāžus un ir kalpojušas par sižeta galveno elementu - mūzikla sirdi.

“Čikāga”, “Kaķi”, „Mamma Mia!”, „Vestsaidas stāsts” un visbeidzot “Operas spoks” - Jūs dzirdēsiet pašas populārākās melodijas no vislabākajiem pasaules mūzikas šoviem.

        Ar speciālu noformējumu, teātra apgaismojumu un specefektiem bagātā o-koncert programma BROADWAY - tie patiesi ir muzikāli svētki, kas no paša sākuma līdz izskaņai ir ilgstošu un vētrainu aplausu pavadīti.

Jums spēlēs pazīstami Rīgas mūziķi, kuri jau ir piedalījušies rīdzinieku iemīļotākajos projektos Fantāziju pasaule un Dreams of Morricone: Irīna Viļegžaņina (čells), Gidons Grīnbergs (vijole), Virdžīnija Laube-Vītiņa (sitaminstrumenti, vibrofons un perkusijas). Pie ērģelēm - “instrumentu karalienes” - festivāla “Latvija - ērģeļu zeme” vadītāja Ilona Birģele.

BROADWAY solisti - LNOB zvaigznes, nepārspējamie Jūlija Vasiļjeva un Artjoms Safronovs. Viņu balsis ir izpelnījušās atzinību visā pasaulē. Kopā viņi katram skatītājam dāvās neaizmirstamus spilgtu un emocionālu pārdzīvojumus pilnus mirkļus.

Savas durvis skatītājiem atkal atvērs viena no skaistākajām Latvijas baznīcām - Sv. Pāvila baznīca Rīgā. Tik ļoti pārvērtusies pēdējo gadu laikā, piepildīta gaismas spēlēm, un ikreiz pārsteidz ar savu viesmīlību, mājīgumu un svētku daudzveidību. Zālē ir aptuveni 600 skatītāju vietu, un daudz papildu digitālo ekrānu, kuros skatītāju acīm atklājas visintīmākās dzīvā izpildījuma detaļas.

Jauns spilgts mūzikas notikums, kādus veido tikai o-koncert.lv

Koncerta ilgums ~ 1st 20 min.
*mūziķi atrodas pie ērģelēm
**iespējama skatuves dūmu un teātra apgaismojumu izmantošana

Vairāk informācijas: http://o-koncert.lv

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot