logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

ATCETS - Tango. Where the story begins

Pk 21.04.2023 19:00
Valmieras kultūras centrs
Pasākums Tango. WHERE THE STORY BEGINS, kas bija paredzēts 21.aprīlī Valmieras Kultūras centrā, no organizatora neatkarīgu iemeslu dēļ tiek atcelts.
Naudu par iegādātajām biļetēm var saņemt aizpildot naudas atgriešanas aktu līdz 2023. gada 10.maijam šeit: https://www.bilesuserviss.lv/lat/forms/refund
 

 
TANGO. WHERE THE STORY BEGINS
21.aprīlī, 19.00
    Valmieras Kultūras centrā
 
Marcos Ayala Tango Company
 Argentīnas tango no Buenosairesas
 
Ilgums : 2 stundas ar atarpbrīdi
Vecuma ierobežojums:  14+
 
Izrāde, kura aived mūs pie saknēm, pirmsākumiem. Atskaites punkts, kurā plauka kaisle un iekāre. Mūsikas izjūta, kas drīz vien pārvērtās dejā un kurā savijās kopā dažādi sociālie slāņi.
 
Markoss Ajala kopā ar savu trupu rada izsmalcinātu vizuālo pasaku, kas dzimusi viņa mākslinieciskajā un horeogrāfiskajā koncepcijā, parādot mums šīs “rioplatense” dejas bagātību, kuras saknes līdz mūsdienām saglabājušās vēl jo spilgtāk nekā jebkad agrāk.
 
Markoss Ajala – režisors, horeogrāfs un dejotājs, Viens no labākajiem tango dejotājiem pasaulē, pieliek visas pūles, lai tango būtu aktuāls žandrs nākamajām paaudzēm.

19.gadsimta vidū tango valdīja pār Argentīnas krogiem. Stīvajā Eiropā dejai ļoti ilgi bija uzlikts tabu vienkārši tāpēc, ka to uzskatīja par sabiedrības zemāko slāņu izklaidi. Vecā Pasaule padevās vien tad, kad saprata: tāda enerģētika un izaicinoša atklātība nepiemīt nevienai citai dejai pasaulē. Satriecoša kustība, solo un dueti, neparasta elegance, nevainojama tehnika, mīlestības un kaisles atmosfēra. Spēks, egoisms, tieksme pēc uzvaras un panākumiem, spēja ar dejas palīdzību pārvarēt visus šķēršļus, no ēnas iznākt gaismā. Un, protams, brinišķīga mūzika, iespēja transformēties dejā, naivums un dziļums, māka atrast sevi, pārvērst vienā vesalumā. Un vēl – tā ir kustības saruna ar mūziku un nebeidzama vēlme mīlēt. Tā ir deja uz netveramās gaismas un tumsas robežas.
 

Vairāk informācijas: https://www.starconcert.lv/

Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
ATCETS - Tango. Where the story begins Pk 21.04.2023 19:00 Valmieras kultūras centrs
Pasākums ATCETS - Tango. Where the story begins
Datums / Laiks Pk 21.04.2023 19:00
Norises vieta Valmieras kultūras centrs
Der zināt
 
Biļetēm tiek piemērota Aģenta maksa 8% apmērā no katras biļetes cenas!
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: no 14 gadu vecuma
Bezmaksas ieeja: nav
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Valmieras kultūras centrs
Rīgas iela 10 Valmiera Latvija
Organizators
STARconcert, SIA
Slāvu iela 13 k-4-249, Rīga, LV-1073, Rīga,
Vien. Reģ. Nr.: 40003972780
Pasākums ATCETS - Tango. Where the story begins
Datums / Laiks Pk 21.04.2023 19:00
Norises vieta Valmieras kultūras centrs
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot