logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Atcelts - Koncertspēle 'Es šonakt būšu laimīgs!'(pārcelts no 17.08.2023)

Se 16.09.2023 19:00
Wondersala
Informējam, ka nauda par iegādātajām biļetēm internetveikalā, automātiski, tiks atgriezta uz kontu kuru izmantojāt iegādēs brīdī līdz 31.10.23. Visiem pircējiem kas iegādājās biļetes kasēs, jāpiesakās naudas atgriešanai līdz 15.10.23 aizpildot naudas atgriešanas aktu šeit: https://www.bilesuserviss.lv/lat/forms/refund
 
 
koncertspēle „Es šonakt būšu laimīgs!”, uz kuru ikvienu ielūdz TV personība Baiba Sipeniece-Gavare, kā arī mūziķi Uldis Marhilēvičs un Normunds Jakušonoks, Olga Rajecka, Ufo, Atis Ieviņš un Elita Patmalniece!
„Tas būs skaists un krāšņs koncerts, kurā labs garastāvoklis un pozitīvas emocijas garantētas!” sola Baiba, piebilstot: „Šajā koncertā ar dziesmu spēles elementiem uz skatuves satiksies lieliska komanda – Uldis, Normunds, es un tērpu māksliniece Elita Patmalniece -, kā arī Olga Rajecka, Ufo un Atis Ieviņš. Mūsu galvenā vēlme: lai ikviens koncertu varētu baudīt ģimenes lokā vai kopā ar draugiem, klausoties un izdziedot sirdij tuvas un mīļas dziesmas un ne velti šo vakaru devīze ir „Es šonakt būšu laimīgs!”, kas tapusi, pārfrazējot dziesmu „Es šodien būšu laimīgs!”.”
„Tas, ka mēs – Baiba, Marhils, Elita Patmalniece un es – pēc ilgiem laikiem atkal būsim kopā, ir tāds notikums, kas noteikti jāredz, jo šāda iespēja gadās tikai vienu reizi vairākos gados,” ir pārliecināts mūziķis Normunds Jakušonoks. „Koncertspēle būs lieliska iespēja satikties ar cilvēkiem, kas mīl mūziku un dziesmas, kam pašiem patīk dziedāt un izklaidēties.” Mūziķis atzīst, ka cer un gaida publikas iesaistīšanos un līdzdziedāšanu: „Manuprāt, šī koncertspēle būs latviešu dziedāšanas kulminācija, kad līdzi dziedāt varēs visi, jo dziesmas būs pietiekami pazīstamas un līdzi dziedamas. Domāju, ka tas būs labs piedzīvojums gan mums, gan visiem klausītājiem!”
Arī mūziķis Uldis Marhilēvičs ir patiesi gandarīts par to, ka šajā koncetspēlē viņš sastapsies ar Baibu Sipenieci-Gavari un Normundu Jakušonoku: “Piedāvājums vadīt šo dziesmu spēli radīja prieku un līksmību, jo mums visiem trim vienmēr kopā ir patiešām fantastiski jautri. Domāju, ka tas ir galvenais iemesls, lai satiktos ar cilvēkiem, kuri arī to vēlas vakaru pavadīt priecīgi un laimīgi.” Viņaprāt, tas ir labs iemesls, lai dotos uz Wondersalu, lai kopā padziedātu, pasmietos un galu galā – vienkārši labi pavadītu laiku.
„Mums Latvijā nav daudz tādu koncertspēļu, kurā tu kā skatītājs varēsi dziedāt līdzi lielākajai daļai dziesmu. Protams, ir atsevišķi mākslinieki, kuru daiļradi tu pārzini un vari dziedāt līdzi viņu dziesmām, bet tavs laulātais draugs klusē, jo vienkārši izbauda mūziku. Savukārt šo koncertspēli veidosim tā, lai varētu dziedāt līdzi visi, kas vēlas, un kas gan var būt labāks par iespēju iet uz koncertu izdziedāties no sirds?” ir pārliecināta koncertspēles „Es šonakt būšu laimīgs!” radošā komanda.
 
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
Atcelts - Koncertspēle 'Es šonakt būšu laimīgs!'(pārcelts no 17.08.2023) Se 16.09.2023 19:00 Wondersala
Pasākums Atcelts - Koncertspēle 'Es šonakt būšu laimīgs!'(pārcelts no 17.08.2023)
Datums / Laiks Se 16.09.2023 19:00
Norises vieta Wondersala
Der zināt
Tirdzniecībā uz šo pasākumu Ieejas biļetes ir dažādās cenu grupās. Cenu grupas pēc satura un kvalitātes neatšķiras. Vispirms lūdzam iegādāties lētākās biļetes.
 
Biļetēm tiek piemērota Aģenta maksa1Eur apmērā no katras biļetes cenas!
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: latviešu
Bezmaksas ieeja: līdz 6 gadu vecumam
Pasākuma ilgums: ~4h
Ieeja pasākumā: no plkst. 19:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir
 
Ar 3+ ģimenes karti 50% atlaide biļešu iegādei. Koda logā ievadiet 3+ kartes kodu.

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Wondersala
Andrejostas iela 17, Rīga Latvija
Organizators
Emboite SIA
Sarkandaugavas iela 5-63, Rīga, LV-1045, Rīga,
Vien. Reģ. Nr.: 40203146406
Pasākums Atcelts - Koncertspēle 'Es šonakt būšu laimīgs!'(pārcelts no 17.08.2023)
Datums / Laiks Se 16.09.2023 19:00
Norises vieta Wondersala
Šī organizatora pasākumi
Pirkt World Class Hits vs House at First Club World Class Hits vs House at First Club - First Club
Pirkt HEYWHOSTHATKID at First Club HEYWHOSTHATKID at First Club - First Club
Pirkt THEMBA at First Club THEMBA at First Club - First Club
Pirkt LIL KAVKAZ at First Club JaunsJaunsLIL KAVKAZ at First Club First Club
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot