logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Artemas

Pi 12.08.2024 20:00
VEF KVARTĀLS

‘I like the way you kiss me’ izpildītājs Artemas pirmo reizi Latvijā

 Sensacionālā TikTok hita “I like the way you kiss me” izpildītājs Artemas pirmo reizi uzstāsies Rīgā. Jau šovasar, 12.augustā, angļu mūziķis un dziesmu autors sniegs koncertu VEF kvartālā.

 Biļetes jau pieejamas www.bilesuserviss.lv un visās “Biļešu Serviss” tirdzniecības vietās.

 Plašākai sabiedrībai mākslinieks zināms ar savu sensacionālo TikTok hitu “I like the way you kiss me”, kas dienasgaismu ieraudzīja šī gada martā un ātri vien iekaroja Eiropas topu virsotnes, sasniedzot 1. pozīciju arī pie mums Latvijā.

24 gadus vecais Artemas, pilnā vārdā Artemass Diamandis, savu mūziku sācis izdot tikai 2020. gada beigās, taču jau strauji attīstījis atšķirīgu alternatīvās popmūzikas skanējumu, pateicoties saistošajiem dziesmu tekstiem un atmiņā paliekošajām melodijām.

Pašmācības ceļā apguvis vairāku instrumentu spēli, Artemas nekautrējas būt popmūzikas fans un ir YouTube paaudzes pārstāvis.

Artemas audzis Oksfordšīrā un šobrīd mitinās Londonā. Pandēmijas laikā mūziķis maksimāli izmantoja noteiktos ierobežojumus, un lielāko daļu nomoda stundu pavadīja guļamistabas studijā, pilnveidojot savas mūzikas producēšanas prasmes.

Kopš 2023.gada maija Artemas katru mēnesi patstāvīgi izdod jaunas dziesmas, tiešsaistē veidojot attiecības ar savu auditoriju un koncentrējoties uz fanu bāzes veidošanu. Viņa jaunākais singls “Cross My Heart” 24 stundās sasniedza 500 tūkstošu klausījumu, un pirmajā nedēļā ar to tika izveidoti vairāk nekā 20 tūkstoši TikTok video. Vēl viens lipīgs singls “if you think I’m pretty” guva milzīgu popularitāti sociālajos tīklos un iekļuva gan Billboard, gan OCC (Official Charts Company) topos. Artemas mūzika šobrīd ir straumēta krietni vairāk nekā 100 miljonus reižu visās platformās.

Mūziķa agrīnie skaņdarbi izpelnījušies tādu pasaules mūzikas industrijas milžu kā BBC Radio 1, Apple Music un Spotify atbalstu. Pavisam nesen Artemas bija vienīgais iesildošais mākslinieks vērienīgajā “Rex Orange County” koncertā Londonas Ganersberijas parkā, kā arī viņš uzstājies virknē festivālu: Radio 1’s Big Weekend, Rīdingas un Līdsas, Latitude un citos.

Artemas fanu ilgi gaidītā dziesmu izlase ar nosaukumu ‘pretty’ nāca klajā šī gada februārī līdz ar diviem Londonas koncertiem, kas tika izpārdoti mazāk kā 20 minūšu laikā. Tiem sekoja lielāka koncertturneja šajā vasarā, kuras ietvaros mūziķis sniegs savu koncertu arī Rīgā.

Vairāk informācijas:

https://www.artem.as

https://www.facebook.com/LTipsAgencyLatvia

Video:

I like the way you kiss me: https://www.youtube.com/watch?v=evJ6gX1lp2o

If you think I’m pretty: https://www.youtube.com/watch?v=x3tXq9xx7oI

Cross my heart: https://www.youtube.com/watch?v=r345oji_6sI

 

 

 

 

Vairāk informācijas: https://www.facebook.com/ltipsagencylv

Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Artemas Pi 12.08.2024 20:00 VEF KVARTĀLS 31.10 - 36.10
Pasākums Artemas
Datums / Laiks Pi 12.08.2024 20:00
Norises vieta VEF KVARTĀLS
Cena 31.10 - 36.10
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 1.20 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
Tirdzniecībā uz šo pasākumu Ieejas biļetes ir dažādās cenu grupās. Cenu grupas pēc satura un kvalitātes neatšķiras. Vispirms lūdzam iegādāties lētākās biļetes.
 
* Katrai biļetei tiek piemērota SIA "Vef Kvartāls" servisa maksa 1,10 EUR apmērā.
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: angļu
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam
Ieeja pasākumā: no plkst. 19:00
 

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
VEF KVARTĀLS
Ūnijas iela 8 Rīga Latvija
Organizators
L TIPS AGENCY SIA
L TIPS AGENCY SIA
Bruņinieku iela 93, Rīga, LV-1009, Rīga,
Vien. Reģ. Nr.: 40103193014
Pasākums Artemas
Datums / Laiks Pi 12.08.2024 20:00
Norises vieta VEF KVARTĀLS
Cena 31.10 - 36.10
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt Fanu buss uz Ed Sheeran koncertu Kauņā Fanu buss uz Ed Sheeran koncertu Kauņā - Rīga - Kauņa - Rīga
Pirkt Fanu buss uz Ed Sheeran koncertu Kauņā Fanu buss uz Ed Sheeran koncertu Kauņā - Rīga - Kauņa - Rīga
Pirkt Fanu reiss uz Faithless - Live Tour 2024 - Champion Sound Fanu reiss uz Faithless - Live Tour 2024 - Champion Sound Rīga-Sigulda-Rīga
Pirkt Faithless - Live Tour 2024 - Champion Sound Faithless - Live Tour 2024 - Champion Sound Siguldas pilsdrupu estrāde
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot