logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Ara Malikian / World tour 2023

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
TIKAI ŠODIEN VISĀM BIĻETĒM TIEK PIEŠĶIRTA 50% ATLAIDI, BILEŠU CENA NORĀDĪTA JAU AR ATLAIDI
 
 
ARA MALIKIAN – VIJOLES KARALIS
 
26.augustā plkst. 19:00 Jūrmalā, Dzintaru koncertzālē uzstāsies viens no spožākajiem un izteiksmīgākajiem savas paaudzes vijolniekiem ARA MALIKIAN. Mūziķa mākslinieciskais vijoles spēles stils, bagātīgā muzikālā pieredze un novatoriskā pieeja ir kļuvusi par īpašu zīmolu pasaules mūzikas ainā.
 
Ara Malikjana koncerts Dzintaru koncertzālē klausītāju vedīs cauri dažādiem mūzikas stiliem, jo ar savu eklektisko repertuāru pazīstamais mūziķis savā repertuārā iekļāvis visdažādāko mūziķu darbu aranžējumus – sākot no Deivija Bovija līdz Johanam Sebastianam Baham un «Led Zeppelin», no Bjorkas līdz Paganīni. Vijolnieka priekšnesumu palīdzēs kuplināt viņa dibinātā grupa «Royal Garage».
 
Mūziķis dzimis Libānā 1968. gadā armēņu ģimenē, pirmo koncertu sniedza 12 gadu vecumā; vijoles spēli apguva mūzikas vidusskolā Hannoverē un vēlāk – Londonā.
Ara Malikjana neatvairāmā personība un fenomenālā enerģija viņam ir palīdzējusi iegūt neskaitāmas balvas, padarot viņu par ļoti pieprasītu mūziķi. Savas karjeras laikā viņš uzstājies kopā ar vairāk nekā 40 pasaulslaveniem māksliniekiem un kolektīviem, tostarp Stingu, Londonas kamerorķestri, Cīrihes kamerorķestri, orķestri «Maskavas virtuozi», Tokijas simfonisko orķestri u.c. 

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot