logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Aijas Andrejevas un Baltic Groove Orchestra albuma 'Tagadne' prezentācijas koncerts

Ot 12.03.2024 19:00
Kultūrtelpa Tu jau zini kur!

Aija Andrejeva un simfoniskais orķestris Baltic Groove Orchestra aicina uz albuma prezentācijas koncertu kultūrtelpā “Tu jau zini Kur”

12. martā kultūrtelpā “Tu jau zini Kur” notiks populārās latviešu mūziķes Aijas Andrejevas jaunā albuma “Tagadne” prezentācijas koncerts. Albums top sadarbībā ar simfonisko orķestri Baltic Groove Orchestra, veidojot jaunu skanējumu dziedātājas mākslinieciskajai daiļradei. Biļetes uz albuma prezentācijas koncertu pieejamas limitētā skaitā.

Prezentācijas koncerta laikā izskanēs kompozīcijas no pavasarī gaidāmā albūma “Tagadne”. Topošā albuma radīšanas process aizsākās pirms divarpus gadiem Francijā, kur Aija Andrejeva kopā ar saviem draugiem - producentu Kasparu Ansonu un mūziķi Tomu Mikālu sarakstīja tā pamatu. Kā atzīst pati dziedātāja,  šis ir piepildītākais, interesantākais un emocijām bagātākais albuma rakstīšanas process kādā viņa jebkad ir piedalījusies.

“Topošais albums būs īpašs ar to, ka ar manas ritma grupas palīdzību tiek ierakstīti dzīvie instrumenti, kas piešķir krāsas tā skanējumam. Visvairāk priecājos, ka ierakstiem ir pievienojies Baltic Groove Orchestra – simfoniskais orķestris Jāņa Ivuškāna vadībā.  Jaunais albums tiks izdots nākamgad, kad apritēs 20 gadi kopš esmu uz skatuves, un tas būs dažāds - roķīgs, lirisks, un vienlaicīgi smeldzīgs – tāds kārtīgs svētku albums,” saka Aija Andrejeva.

Kā norāda norāda Baltic Groove Orchestra mākslinieciskais vadītājs un diriģents Jānis Ivuškāns,  Aijai ir viena no spilgtākajām un spēcīgākajām balsīm Latvijas popmūzikā un muzikālais tandēms ar Kasparu Ansonu ir apskaužami lielisks:

“Klausoties viņu dziesmas, manā galvā jau sen skanēja orķestra krāsas, tad nu ir pienācis laiks savu ideju īstenot. Piezvanīju Aijai un visi apstākļi sakrita -  tieši tapa viņas jaunais albums, kuram arī viņa vēlējās piešķirt orķestra vērienu skanējumā. Tagad ir laiks, kad top aranžijas un ieraksta sesijas mijas viena ar otru, tiekamies ar Kasparu un Aiju un fantastiskajiem Baltic Groove Orchestra mūziķiem. Pamazām viss top!”

 

Koncerta laikā tiks veikta fotografēšana un filmēšana, fotogrāfijas un/vai video ieraksti var tikt publiskoti.

Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Aijas Andrejevas un Baltic Groove Orchestra albuma 'Tagadne' prezentācijas koncerts Ot 12.03.2024 19:00 Kultūrtelpa Tu jau zini kur! 32.18
Pasākums Aijas Andrejevas un Baltic Groove Orchestra albuma 'Tagadne' prezentācijas koncerts
Datums / Laiks Ot 12.03.2024 19:00
Norises vieta Kultūrtelpa Tu jau zini kur!
Cena 32.18
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 1.20 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
 
Biļetēm tiek piemērota Aģenta maksa 7.26% apmērā no katras biļetes cenas! 
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: latviešu
Bezmaksas ieeja: līdz 7 gadu vecumam
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Organizators
ALPC SIA
Ausekļa iela 5A - 5, Lielvārde, LV-5070, Ogre,
Vien. Reģ. Nr.: 40103424231
Pasākums Aijas Andrejevas un Baltic Groove Orchestra albuma 'Tagadne' prezentācijas koncerts
Datums / Laiks Ot 12.03.2024 19:00
Norises vieta Kultūrtelpa Tu jau zini kur!
Cena 32.18
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot