logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Aerosmith & Bon Jovi Roka Leģendu Tribute Šovs

Pi 11.03.2024 19:00
Lielais Dzintars, Liepāja

BON JOVI & AEROSMITH   – roka leģendu tribute šovs! 

2024. gada 11.martā, Liepājas koncertzālē LIELAIS DZINTARS – pirmo reizi Latvijā Bon Jovi & Aerosmith  veltījums uz vienas skatuves

Vakars, kurā uzstāsies divas no pasaulē labākajām tribute grupām – “Eurosmith” un “New Jersey”, godinot visu laiku izcilākās rokgrupas “Aerosmith” un “Bon Jovi”. Sagatavojieties atkal no jauna izdzīvot klasiku, ļauties nostalģijai un svinēt šo grupu burvību. Neatkarīgi no tā, vai esat aizrautīgs “Aerosmith”, “Bon Jovi” vai vienkārši klasiskā roka cienītājs, “Eurosmith” un “New Jersey” sniegs neaizmirstamu koncerta pieredzi, kas liks jums piecelties kājās un dziedāt līdz pēdējai notij!

Grupa “New Jersey” koncertē kopš 2007. gada, un šobrīd tā ir aizvadījusi simtiem koncertu 12 dažādās valstīs visā pasaulē, piesaistot savā sociālajā tīklā Facebook gandrīz 200 tūkstošus sekotāju.

“Bon Jovi” tribute šovā “New Jersey” vienmēr skan visi lielākie hiti, ar kuriem “Bon Jovi” ir ierakstījuši neizdzēšamas lappuses mūzikas vēsturē, un, pateicoties vairāk nekā 100 “Bon Jovi” dziesmu repertuāram, grupa vienmēr pārsteidz pat visprasīgākos fanus, izpildot arī "retumus", ko neviena cita grupa nav iemanījusies spēlēt.

Grupa piedāvā “Bon Jovi” tribute šovu 2000.gadu sākuma stilā, kad amerikāņu grupa ar leģendāro pasaules hitu "It's My Life" sasniedza savu augstāko virsotni. “New Jersey” uzstājas ar visiem oriģinālajiem instrumentiem, ieskaitot leģendāro “Wanted Dead or Alive” double-neck ģitāru. “Bon Jovi” grupa ir pazīstama ar savu rokmūzikas skanējumu, kas bieži vien apvieno roka, popmūzikas un arēnai piemērotu balāžu elementus.

Grupa “Eurosmith”, kas dibināta 1997.gadā, atdzīvinās uz skatuves leģendārās grupas “AEROSMITH” labākos hitus, kurus grupa ir sarakstījusi vairāk nekā 50 gadu garumā. “Eurosmith” guva popularitāti pateicoties tam, ka viņi spēj patiesi ietērpt savā priekšnesumā grupas “Aerosmith” esenci. Grupas solistam, Luca Celleti, uz skatuves izdodas iesaistīt pat izklaidīgākos skatītājus, pārvēršot katru koncertu par ballīti, kurā “Aerosmith” klasika mijas ar jaunajiem hitiem. Luca, ir vairākas reizes ticies ar grupas solistu, Stīvenu Taileru, un pat saņēmis no viņa dāvanu – harmonikas. Tikšanās, kas ir devušas vēl lielāku aizrautību un degsmi turpināt godināt uz skatuves vienu no visu laiku izcilākajām rokgrupām.

“Aerosmith” ir amerikāņu smagā roka mūzikas grupa, kuras vārds ir pazīstams visā pasaulē. Viņu mūzika ir atstājusi savu nospiedumu mūzikas pasaulē - sākot ar tādiem hitiem kā “Dream On”, “Sweet Emotion” līdz “I Don’t Want to Miss a Thing” un “Crazy”. Grupas atstātais mantojums ir ne tikai iespaidīgie ierakstu pārdošanas apjomi, bet arī to fanu atmiņas, kurus viņu mūzika ir aizkustinājusi vairākās paaudzēs.

Pievienojies neaizmirstamam vakaram, kas ir piemērots ne tikai “Aerosmith” vai “Bon Jovi” mūzikas cienītājiem, bet arī dažāda mūzikas žanra entuziastiem.

Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Aerosmith & Bon Jovi Roka Leģendu Tribute Šovs Pi 11.03.2024 19:00 Lielais Dzintars, Liepāja 10.73 - 53.63
Pasākums Aerosmith & Bon Jovi Roka Leģendu Tribute Šovs
Datums / Laiks Pi 11.03.2024 19:00
Norises vieta Lielais Dzintars, Liepāja
Cena 10.73 - 53.63
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 1.20 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
 
Biļetēm tiek piemērota Aģenta maksa 7.26% apmērā no katras biļetes cenas!
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: angļu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta 
Pasākuma ilgums: ~2h, ar pārtraukumu
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Lielais Dzintars, Liepāja
Radio iela 8 Liepāja Latvija
Organizators
V.J.D. SIA
Rietumkrasta 4-21, Liepāja, LV-3416, Liepāja,
Vien. Reģ. Nr.: 42103064173
Pasākums Aerosmith & Bon Jovi Roka Leģendu Tribute Šovs
Datums / Laiks Pi 11.03.2024 19:00
Norises vieta Lielais Dzintars, Liepāja
Cena 10.73 - 53.63
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt Metallica & Symphony by Scream Inc Metallica & Symphony by Scream Inc Lielais Dzintars, Liepāja
Pirkt Tango In The Shadows (Argentīna) Tango In The Shadows (Argentīna) Lielais Dzintars, Liepāja
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot