logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Louis Matute Large Ensemble (Switzerland) @M/Darbnīca

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu

Louis Matute kopā ar savu mainīgās ģeometrijas lielo ansambli, ko veido Šveices jaunās skatuves brīnumbērni, pagājušajā gadā izdeva izcilu albumu "Our Folklore". Tā skaistums tika plaši atzīts valstī un tagad atbalsojas arī ārpus tās robežām. Līdz šim Louis Matute ir ieguvis Džeza akadēmijas (Académie du Jazz) balvu Prix Evidence 2022, nodrošinājis pirmo vietu TSF džeza balvu sarakstā un uzstājies prestižajā Salle Pleyel Parīzē. Tas iezīmē ļoti daudzsološas ģitārista starptautiskās karjeras sākumu. 

Louis Matutes neparastais melodiskais talants, virtuozitāte un vēlme attīstīt mūziku, kas ir latīņu un austrumu skaņu, tradicionālās mūzikas un džeza krustpunktā, ir viena no viņa lieliskajām īpašībām. Šis kultūru sajaukums rada unikālu māksliniecisko ainavu, pilnu siltu, reizēm melanholisku fantāzijas lidojumu, kurā mūziķu saspēle un harmonija ir pilnīga.

Louis Matute uzstāsies kopā ar Léon Phal - saksofons, Zacharie Ksyk - trompete, Andrew Audiger - klavieres, Virgile Rosselet - kontrabass un Nathan Vandenbulcke - bungas. 

Viņu mūziku klausieties vietnē https://youtu.be/yE7UrS8CZjQ.

Vairāk info: www.mdarbnica.lv

Vairāk informācijas: http://www.mdarbnica.lv

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot