logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Popkorna svētdiena ģimenēm: animācijas filma 'Projām'

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu

POPKORNA SVĒTDIENA ģimenēm: animācijas filma "Projām"

APRAKSTS:

Pavadīt vairāk laiku kopā ar ģimeni – Jaunā gada apņemšanās vai akūts ikdienas atgādinājums? 14. janvārī ANGĀRS ielūdz izmantot iespēju būt bezrūpīgi kopā. Tikai šo vienu dienu POPKORNA OTRDIENAS pārtaps POPKORNA SVĒTDIENĀ*, bet kino seanss – atmiņās, par kurām stāstīt, esot lielam.

Īpašajā kino izlaidumā uz ekrāna Ginta Zilbaloža pasaulatzītā animācijas filma – PROJĀM (2019). Mākslas skolas absolvents Gints Zilbalodis jau mācību laikā sāka veidot animācijas īsfilmas, pašmācības ceļā apgūstot datortehnoloģijas un izvietojot savas filmas internetā, kur tām kopā ir vairāk nekā 2 miljoni skatījumu. Trīsarpus gadus veidotā pilnmetrāžas filma Projām pasaules pirmizrādi piedzīvoja kinofestivālā Animafest Zagreb, bet nedēļu vēlāk startēja Eiropas lielākajā animācijas festivālā Anesī, Francijā, – galvenajai skatei paralēlajā konkursā Contrechamp, kur saņēma galveno balvu; kopš tā brīža filma bijusi ārkārtīgi pieprasīta pasaules kinofestivālos.

“Pēc lidmašīnas avārijas galvenais varonis attopas uz noslēpumainas salas, kur plešas meži, tuksneši un lagūnas. Taču uz šīs salas mīt arī milzīgs, tumšs gars, kurš sāk puisi vajāt. Lai izglābtos un atgrieztos mājās, puisis dodas izaicinošā ceļojumā pāri salai kopā ar jauniegūto draugu – mazu putnēnu.”

*Filmas skatāmies kā mājās – omulīgā atmosfērā, mīkstos dīvānos, ar bezrūpīgu un izdevīgu izēšanos pāris soļu attālumā

VĒRTS ZINĀT:

– Biļete 3 EUR/vienam | 5 EUR/ģimene (2+1)  | 6 EUR/ģimene (2+2) (iepriekšpārdošanā Biļešu Servisa kasēs vai pie ieejas)

– Vietas nav numurētas (kas pirmais ierodas, tam ērtākais un platākais dīvāns)

– Dzērienus, ēdienus, tostarp popkornu, iespējams iegādāties pirms filmas ANGĀRA bārā un virtuvē

Kino svētdienas īpašajā piedāvājumā – pērc jebkurus 2 uzlādētos frī un saņem 2 bezalkoholiskos kokteiļus (siltu vai aukstu) bez maksas.

Vairāk informācijas: https://www.kvartalaangars.lv/

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot