logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Popkorna Otrdienas: Mana brīvība

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Līdz ar gada tumšo sezonu ANGĀRĀ atgriežas POPKORNA OTRDIENAS – omulīgi kino seansi mīkstos dīvānos uz lielā ekrāna. Šajā sezonā tuvāk iepazīsim pašmāju kino – katru otro otrdienu ekranizēsim kādu no pēdējo gadu novērtētākajām un skaļākajām latviešu filmām. Kino seansu ciklu 7. novembrī atklās šī brīža apspriestākā filma un lielākās kino balvas “Oskara” kandidāte – MANA BRĪVĪBA.
 
“Mana brīvība” (2023) ir režisores Ilzes Kungas-Melgailes pirmā pilnmetrāžas filma. Tā balstīta uz vēsturiskiem notikumiem, kas vēsta par pagājušā gadsimta 80. gadu beigām Latvijā – laiku, kad gaisā jaušamas pārmaiņu vēsmas. Galvenās varones prototips ir viena no Atmodas laika spožākajām zvaigznēm – žurnāliste un politiķe Ita Kozakeviča, filmā Alīcija. Brīvdomīgā, sabiedriski aktīvā un harizmātiskā poļu izcelsmes trīsdesmitgadniece Alīcija aktīvi iesaistās Tautas frontes darbībā un, īsā laikā iekarojot sabiedrības simpātijas, kandidē uz Augstākās Padomes deputāta amatu. Taču sasniegumi nes līdzi arī sarežģījumus, sniedzot skatītājam iespēju dzīvot līdzi spēcīgas personības intīmajai drāmai uz vēstures notikumu fona.
 
Lomās: Egons Dombrovskis, Ilze Ķuzule - Skrastiņa, Ērika Eglija-Grāvele, Darius Meškauskas, Gints Grāvelis
 
VĒRTS ZINĀT:
Biļetes 5 EUR (iepriekšpārdošanā Biļešu Servisa kasēs vai pie ieejas)
Vietas nav numurētas (kas pirmais ierodas, tam ērtākais dīvāns). Mājīgas atmosfēras nodrošināšanai to skaits ir ierobežots
Popkornu, dzērienus un street food vakariņas iespējams iegādāties PIRMS filmas Angāra bārā un virtuvē
 
Atbalsti savējos – skaties pašmāju!
 

Vairāk informācijas: http://www.kvartalaangars.lv

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot