logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

International Ocean Film Tour IOFT Vol.9

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
International Ocean Film Tour - “IOFT Vol.9”
PIEDZĪVOJUMI. SPRIEDZE. OKEĀNA DZĪVE
.
TIKAI VIENA “IOFT Vol.9” IZRĀDE LATVIJĀ!
LAIPNI AICINĀTI UZ KLĀJA!
 
Pasaules ievērojamākais ūdens piedzīvojumu filmu festivāls - International Ocean Film Tour (IOFT) jau 9 gadus iedvesmo un pārsteidz skatītājus visā pasaulē ar neticamiem, bet patiesiem stāstiem uz lielā ekrāna. Starptautiskā kino festivāla programmās iekļautas gada labākās un aizraujošākās īsfilmas par ūdens un zemūdens sportu, mūsu “Zilās planētas” zemūdens pasauli, par tās iznīcības augsto risku un centieniem to nosargāt.
“Ūdens ir mūsu planētas asinis, bet okeāns - planētas pukstošā, zilā sirds. Okeāni klāj apmēram divas trešdaļas planētas virsmas, taču tie ir salīdzinoši maz pētīti. Mums ir labākas Marsa kartes nekā priekšstats par to, kas slēpjas okeāna dibenā” - tā savā neparastā uzrunā teica Seišelu salu prezidents Denijs Faure no zemūdenes, kas atradās 121m dziļumā.
2023. gada pavasarī ūdens piedzīvojumu filmu festivāls International Ocean Film Tour ir devies savā kārtējā pasaules tūrē ar savu laineri - jauno filmu programmu “IOFT Vol.9” un jau pavisam drīz festivāla laineris pietauvosies arī Latvijā ar vienīgo izrādi kinteātrī Splendid Palace, 20/05/2023, plkst. 20:00 (ieeja no 19:00).
Četru gadu laikā Latvijā ir notikuši 13 Piedzīvojumu filmu pasākumi - European Outdoor Film Tour (EOFT) un International Ocean Film Tour (IOFT), kas pulcējuši pilnas kinozāles un brīvdabas kino pasākumus ar piedzīvojumus alkstošu auditoriju. Latvijas auditorija ir atzinīgi novērtējuši iedvesmojošos pasākumus un Piedzīvojumu filmu fanu auditorija ir krietni augusi! Mūsu pasākumiem ir ne tikai izklaidējošs raksturs un tajos tiek vērsta sabiedrības uzmanība uz sociālajiem aspektiem – globālai un vietējā mēroga dabas un vides aizsardzībai, sapratnei par iekļaujošu sabiedrību un tolerancei.Festivālu programmās tiek regulāri iekļautas filmas par dabas aizsardzības tēmu un filmas, kas stāsta iedvesmojošus stāstus par cilvēkiem, kas neskatoties uz savu invaliditāti, nabadzību, vai sabiedrības aizspriedumiem ir paveikuši neiespējamo. Aizraujošas piedzīvojumu filmas ir vēl viens labs veids kā pārliecinoši uzrunāt sabiedrību un tāpēc, mums ir pievienojies jauns sadarbības partneris - invalīdu un viņu draugu apvienība “Apeirons”, kuras mērķis ir cilvēku ar invaliditāti integrācija sabiedrībā.

“IOFT Vol.9” PROGRAMMA:
•    The Power of Activism (Australia);
•    No Limits (Germany);
•    Facing Monsters (Australia);
•    George & The Whales (Tonga / Lebanon);
•    Stolen Fish (Poland / UK / Spain);
•    Sweet Adventure (Great Britain)

* Filmu programma oriģinālvalodā ar subtitriem latviešu valodā.
* Pasākuma ilgums – 3st., no 20:00 līdz 23:00.
* Pasākumu vadītājs - Horens Stalbe.
* Pasākumos tiks nodrošināta piekļuve cilvēkiem ar kustības traucējumiem un īpašām vajadzībām.
* 1 EUR no katras pārdotās biļetes uz pasākumiem tiks novirzīts apvienībai Apeirons, kā ziedojums.
*  Biļešu loterija – visas iegādātās biļetes piedalīsies izlozē ar iespēju laimēt vērtīgas balvas no mūsu atbalstītājiem un sadarbības partneriem.
 
REZERVĒJIET SEV LABĀKĀS VIETAS PAR ĪPAŠU CENU LĪDZ 07/05/2023!
*  “Early Bird” biļešu iepriekšpārdošana par īpašu cenu līdz 07/05/2023 – 15 EUR,
*  Standarta biļešu cena līdz 19/05/2023 – 18 EUR.  
*  “Late Bird” biļešu cena pasākuma dienā 20/05/2023 – 20 EUR.
 
 
 
 

Vairāk informācijas: https://www.facebook.com/piedzivojumu.filmas

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot