logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

European Outdoor Film Tour EOFT 2023

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Cienījamie piedzīvojumu mīļotāji!

Ar prieku paziņojam par šā gada pirmo piedzīvojumu filmu pasākumu – EOFT 2023, kas notiks 27/04/2024 kinoteātrī Splendid Palace!

Šī gada programmā ir iekļautas 6 aizraujošas īsfilmas, kas uz lielā ekrāna parādīs jaunus varoņus un varones viņu aizraujošos piedzīvojumos! Katrs piedzīvojums ir tikpat individuāls kā jūs. Jūs varat apceļot pusi pasaules ar velosipēdu no Aļaskas līdz Ugunszemei, vai ar draugiem doties pārgalvīgā ceļojumā ar Padomju savienībā ražotajiem motocikliem “Ural” un izbraukt cauri visai Krievijai, Kazahstānai un Mongolijai, līdz pat Ņujorkai. Jūs varbūt vēlētos planēt ar paraplānu starp Karakoramas virsotnēm, vai uzkāpt vissmailākajās kalnu virsotnēs pašā neērtākajā gadalaikā? Vai varbūt, jūs sapņojat par ceļošanu ar kemperi un katru nedēļu iemēģināt jaunu velosipēdu parku? Šī gada European Outdoor Film Tour - EOFT varones un varoņi parāda iespēju pasauli. Kuru piedzīvojumu jūs galu galā izvēlēsieties, ir atkarīgs no jums, bet Jūs noteikti atradīsit tam iedvesmu European Outdoor Film Tour - EOFT 2023! European Outdoor Film Tour - EOFT 2023 – jauni piedzīvojumi, sports brīvā dabā un spēcīgas emocijas!

Aicinām piedzīvojumu mīļotājus laicīgi ieplānot šo pasākumu, jo šis ir vienīgais European Outdoor Film Tour - EOFT 2023 pasākums Latvijā un vietu skaits kinoteātrī Splendid Palace ir ierobežots!

Lūdzam skatīt pievienoto European Outdoor Film Tour - EOFT 2023 treileri.
 

Vairāk informācijas: https://www.facebook.com/piedzivojumu.filmas

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot