logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

European Outdoor Film Tour EOFT 2022

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
EUROPEAN OUTDOOR FILM TOUR – EOFT 2022

JAUNI PIEDZĪVOJUMI UZ LIELĀ EKRĀNA ZEM ATKLĀTAS DEBESS
BRĪVDABAS KINO PASĀKUMĀ MODES UN IZKLAIDES CENTRĀ RĪGA PLAZA
 
EOFT 2022 PIEDZĪVOJUMU MUGURSOMĀ STĀSTI PAR CILVĒKIEM, KURI NO VISAS SIRDS SEKO SAVĀM KAISLĪBĀM.
 
Piedzīvojumi aicina visur. Neatkarīgi no tā, vai tie atrodas Āfrikas savannā vai uz ziemeļiem no polārā loka, mūsu varoņi ir neapturami!
Kā jūtas nedzirdīgie kāpjot klintīs? Cik daudz ir 80 kilometri, ja tie jāiet 51. dienu pēc kārtas? Ko domā kanoe laivotāja, apsteidzot vīriešu konkurenci mežonīgo kalnu upju dārdošās krācēs? Cik daudz brīvības velosipēds dod 16 gadus vecam zambietim? Un ko darīt, ja ir “Lockdown” un jums nav atļauts ceļot uz attālām klinšu sejām?
 
EOFT 2022 sniegs atbildes uz visiem šiem jautājumiem!
 
Šī gada programmu kopumā veido astoņas filmas, ar kopējo garumu 120 minūtes, kas uz lielā ekrāna parādīs jaunus varoņus un varones! Šajā laikā mēs sekosim ultraskrējējam Timotijam Olsonam veicot Pacific Crest Trail (PCT), airēsim ar kanoe laivotāju Nuriju Ņūmenu pa planētas mežonīgākajām upēm un sekosim Gift Puteho pa gleznainajām kalnu velosipēdu takām Zambijā. Šī gada programmai asumu piedod divi bezbailīgie - “speedflyer” filmā HELIX un franču “freerider” Sems Favrē filmā FLOW. Ekspedīcijā starp polārlāčiem un vaļiem norvēģis Nikolajs Širmers un viņa komanda atklāj cik ātri klimats maina mūsu planētu. Nedzirdīgā klinšu kāpēja Sonja Vilsone demonstrē, ko viens cilvēks var paveikt neatkarīgi no apstākļiem. Viņas dzīves projekts ir izveidot kopienu nedzirdīgajiem cilvēkiem, īpaši bērniem, kas padarītu “outdoor” sporta veidus pieejamākus arī cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.
 
European Outdoor Film Tour (EOFT) ir lielākais outdoor piedzīvojumu filmu festivāls Eiropā, kas ik gadu, kopš 2001. gada apceļo daudzas Eiropas valstis ar sezonas labākajām outdoor piedzīvojumu filmām no visas pasaules. EOFT ieved skatītājus piedzīvojumu pasaulē un ļauj kopā ar varoņiem pārvarēt savas robežas - alpīnismā, klinšu kāpšanā, kalnu riteņbraukšanā, smaiļošanā, slēpošanā, paraglaidingā, snovbordā un citās, līdz šim vēl nerezētās outdoor aktivitātēs un piedzīvojumos. Filmu izlasē tiek iekļautas tikai trakākās idejas un piedzīvojumi, kā arī, nepārspējami sportiski sasniegumi un aizraujoši varoņi, tādējādi, gadu no gada piedāvājot lielisku piedzīvojumu izklaidi. EOFT pasākumiem ir ne tikai izklaidējošs raksturs un tajos tiek vērsta sabiedrības uzmanība uz sociālajiem aspektiem – globālai un vietējā mēroga dabas un vides aizsardzībai, sapratnei par iekļaujošu sabiedrību un tolerancei. Festivālu programmās tiek regulāri iekļautas filmas par dabas aizsardzības tēmu un filmas, kas stāsta iedvesmojošus stāstus par cilvēkiem, kas neskatoties uz savu invaliditāti, nabadzību, vai sabiedrības aizspriedumiem ir paveikuši neiespējamo. Aizraujošas piedzīvojumu filmas ir vēl viens labs veids kā pārliecinoši uzrunāt sabiedrību un tāpēc, ar prieku paziņojam, ka mums ir pievienojies jauns sadarbības partneris - invalīdu un viņu draugu apvienība “Apeirons”, kuras mērķis ir cilvēku ar invaliditāti integrācija sabiedrībā.
-  Pasākumā tiks nodrošināta piekļuve cilvēkiem ar kustības traucējumiem;
-  1 EUR no katras pārdotās biļetes uz pasākumiem tiks novirzīts apvienībai Apeirons, kā ziedojums;

EOFT 2022 filmu programma:
•    ELEVATED (ASV);
•    GIFT OF THE BIKE (ASV / ZAMBIJA);
•    WILD WATERS (FRANCIJA);
•    THE MIRAGE (ASV);
•    BRIDGE BOYS (ASV / LIELBRITĀNIJA);
•    SKISICK (NORVĒĢIJA);
•    HELIX (ASV);
•    FLOW (FRANCIJA).
-  Filmu programma orģinālvalodā ar subtitriem un SDH subtitriem latviešu valodā;
 
Pasākuma vadītājs - Horens Stalbe
Pasākuma norises vieta – Rīga, T/C RĪGA PLAZA (automašīnu stāvlaukums uz jumta – 3 st.)
Pasākuma norises datums/laiks – 25.05.2022, plkst. 20:00 (ieeja no 19:00)
Pasākuma formāts – brīvdabas, zem atklātas debess
Pasākuma norises ilgums – 4.st. (pārtraukums 30 min.)
Pasākuma aktivitātes – vides pieejamības aktivitātes sadarbībā ar apvienību “Apeirons” un mūsu draugu organizētās aktivitātes: Slackline, Spot Center, Onewheel, OKraft , u.c. – paraugdemonstrējumi, apmācība, sacensības, viktorīnas + balvas uzvarētājiem.
Biļešu loterija – visas iegādātās biļetes piedalīsies izlozē ar iespēju laimēt vērtīgas balvas no mūsu atbalstītājiem un sadarbības partneriem.
“Dress code” – nav, bet galvenais parūpēties lai ir ērti un silti, jo pasākums notiks jebkādos laika apstākļos! Lūgums sekot līdzi laika prognozēm un informācijai: facebook/piedzivojumu.filmas
Vietu rezervācija – kas pirmais nāk…, tas noliek savu sēžamo piknika zonā, vai ieņem vietu krēslos. Lūgums apmeklētājiem ņemt līdzi personālo “sēžamo” – saliekamo krēslu, matracīti, vai sedziņu.
 
T/C RĪGA PLAZA tiks nodrošināta iespēja iegādāties atspirdzinošus dzērienus un uzkodas, bet nav aizliegts ņemt līdzi savu "piknika groziņu”.
 
Vietas un piedzīvojumi pietiks visiem!
 
BRĪDINĀJUMS!
PASĀKUMS IZRAISA IEDVESMU, CEĻOTKĀRI UN PIEDZĪVOJUMU DRUDZI!
 
Vairāk informācijas:
https://lv.eoft.eu
 
 
 
 
 
 

Vairāk informācijas: http://www.facebook.com/piedzivojumu.filmas

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot