logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

DIVI. Inna Čurikova un Gļebs Panfilovs. Piemiņas vakars. ДВОЕ. Инна Чурикова и Глеб Панфилов. Вечер памяти

Ce 05.10.2023 19:00
Art Ambar

Divi. Čurikova un Panfilovs. Piemiņas vakars.

5. oktobrī izcilā Inna Čurikova varēja svinēt savu 80. dzimšanas dienu. Un neticami skumja sakritība: tieši šajā dienā apritēs viņas vīra, izcilā kinorežisora Gļeba Panfilova nāves četrdesmitā diena. Viņi nevarēja dzīvot uz zemes viens bez otra - un viņi aizgāja vienā gadā, lai būtu kopā uz visiem laikiem...

Aicinām uz atceres vakaru, kurā tiks atdzīvināts stāsts par viņu lielo mīlestību un lielo kino - draugu personīgās atmiņās, stāstos, filmu fragmentos.

Jūsu priekšā tiks izieta Čurikovas un Panfilova mīlas stāta un radošās savienības galvenās lapas - savienība, kas pasaulei dāvāja tādus kino šedevrus kā “Sākums”, “Es lūdzu vārdu”, “Vassa”, “Tēma”. Netiks aizmirsti Gļeba Panfilova brīnišķīgie teātra iestudējumi: “Hamlets”, “Akvitānijas lauva”, “Baltie meli” un viņu pēdējais kopdarbs - izrāde “Publika”, kur Inna Čurikova atveidoja karalienes Elizabetes lomu. II.

Jūs tiksities ar kulta seriāla “Maskavas sāga” veidotājiem, kurā Inna Čurikova atveidoja vienu no savām labākajām lomām : kinorežisoru Dmitriju Barščevski, scenāristu Natāliju Violinu, producentu Dariju Violinu. Pirmo reizi būs skatāmi neredzetie fragmenti no mēģinājumiem un mājas filmēšanas.

Vakarā piedalīsies Innas Čurikovas un Gļeba Panfilova dēls IVANS PANFILOVS. Viņš dalīsies atmiņās par saviem vecākiem, stāstīs par piedalīšanos Gļeba Panfilova projektos un par izrādes “Audience” producēšanu.

Inna Čurikova (1943-2023) - teātra un kino aktrise, PSRS tautas māksliniece. Viņa filmējusies filmās “Kara romantika”, “Morozko”, “Ugunī nav forda”, “Sākums”, “Tas pats Minhauzens”, “Vassa”, “Ādama riba”, “Pirmajā aplī”, utt.

Gļebs Panfilovs (1934-2023) - režisors, scenārists; RSFSR tautas mākslinieks. Filmas: “Ivans Deņisovičs”, “Sākums”, “Ugunī nav Forda”, “Vassa”, “Pirmajā aplī” u.c.

VAKARA VADĪTĀJS - ŽURNĀLISTS UN RAKSTNIEKS SERGEJS NIKOLAJEVIČS.

Norises vieta: Alksnāja 7-1, Art Ambar

Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
DIVI. Inna Čurikova un Gļebs Panfilovs. Piemiņas vakars. ДВОЕ. Инна Чурикова и Глеб Панфилов. Вечер памяти Ce 05.10.2023 19:00 Art Ambar 30.00
Pasākums DIVI. Inna Čurikova un Gļebs Panfilovs. Piemiņas vakars. ДВОЕ. Инна Чурикова и Глеб Панфилов. Вечер памяти
Datums / Laiks Ce 05.10.2023 19:00
Norises vieta Art Ambar
Cena 30.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 1.20 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: no 12 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~1.5h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Art Ambar
Alksnāja iela 7, Latvija
Organizators
Siburo OÜ
Tartu mnt 2, Tallinn, 10145, Harju maakond,
Vien. Reģ. Nr.: 16329340
Pasākums DIVI. Inna Čurikova un Gļebs Panfilovs. Piemiņas vakars. ДВОЕ. Инна Чурикова и Глеб Панфилов. Вечер памяти
Datums / Laiks Ce 05.10.2023 19:00
Norises vieta Art Ambar
Cena 30.00
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt A. Belij, A. Giskins 'Daļa no dzīves' Muzikāli-poētisks priekšnesums ar kino A. Belij, A. Giskins 'Daļa no dzīves' Muzikāli-poētisks priekšnesums ar kino Kino Splendid Palace
Pirkt Leonīds Parfenovs. Citu dienu un vienmēr. Леонид Парфенов. Намедни и всегда. Творческий вечер JaunsJaunsLeonīds Parfenovs. Citu dienu un vienmēr. Леонид Парфенов. Намедни и всегда. Творческий вечер Kino Splendid Palace
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot