Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

ESTAS TONNE. Integration

Pi 11.03.2019 19:00
VEF kultūras pils
25.00 - 65.00
11.martā VEF kultūras pilī uzstāsies ģitārists Estas Tonne ar ilgi gaidīto solo koncertu Integration

Estas Tonne – mūziķis, kam raksturīgs spožs un enerģētisks izpausmes veids, kas lauzis visus šovbiznesa likumus, mūziķis, kuram mūzika ir nevis mērķis, bet gan līdzeklis, lai atbrīvotu cilvēka spējas iepazīt pašam sevi un apkārtējo pasauli.
Ceļojot pa neskaitāmām zemēm un kontinentiem, Estas Tonne bieži aizrāvies ar dažādu kultūru izpausmēm, tomēr nekad nav identificējies ne ar vienu no tām, dodot priekšroku brīvībai un pasaules kultūru daudzveidībai. Tāpēc viņa mūzika ir visdažādāko māksliniecisko paņēmienu atspoguļojums. Klasiskā struktūra, flamenko tehnika, čigānu kultūras saknes, latīņamerikas tradīciju īpatnības un elektronika, kuru robežas ir plūstošas un teju nemanāmas, sniedz īstus pārsteigumus katrā uzstāšanās reizē.

Tonnes mūzikai raksturīgā izcilā emocionalitāte, ietiecoties klausītāju uztverē, var izraisīt ne tikai estētisku pārdzīvojumu, bet arī kļūt par jaudīgu, saviļņojošu sākumu atšķirīgai pasaules un savas personības izpratnei.

Estas ne tikai daudzveidīgi izmanto pasaules muzikālo mantojumu, bet arī ir atvērts atšķirīgām telpām, kurās rīkot savus neatkārtojamos koncertus. Tie ir ne tikai slavenie muzikālie brīvdabas festivāli, ieskaitot tādus unikālus notikumus kā “Burning Man” ASV, un pasaules koncertzāles, festivālu norises vietas un jogas treniņi, bet arī vienkāršas uzstāšanās ielās – Monmartrā, Jeruzalemes vecpilsētā – vai pat uz Amsterdamā noenkurotā populārā muzikālā motorkuģa “Stubnitz” klāja. 

Arī Estasa Tonnes uzstāšanās ilgums neiekļaujas iepriekš noteiktos rāmjos – muzikālie ceļojumi kopā ar viņu parasti ilgst vismaz pusotru stundu, bet reiz koncerts izvērtās par meditāciju piecu stundu garumā – tas notika festivālā “Gara vasara” Latvijā un ir pagaidām visilgākais priekšnesums.

Mūzika un pasaules apceļojumi saista Estasu ar unikāliem muzikantiem no visas pasaules, un līdztekus solokoncertiem viņš uzstājas arī kopā ar spilgtākajiem mūsdienu dzīvās mūzikas izpildītājiem. Pavisam nesen beidzās darbs pie ieraksta, kas aizsākās 2013. gadā Rīgā. Albums tika pabeigts Izraēlā, tā tapšanā piedalījās 24 mūziķi, bet ieraksta ilgums ir tieši divas stundas.

Vairāk informācijas: http://www.tradehub.info

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
ESTAS TONNE. Integration Pi 11.03.2019 19:00 VEF kultūras pils 25.00 - 65.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Invalīda ratiņkrēslā PAVADONIM jāiegādājas biļete par pilnu cenu!

Pasākumu drīkst apmeklēt:
nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: angļu
Bezmaksas ieeja: līdz 6 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
 

Norises vieta
Ropažu 2 Rīga Latvija
Organizators
Trade Hub Productions SIA
Trade Hub Productions SIA
Liepu iela 1a LV-2160 Saulkrasti