logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

ŽANS POLS GOTJĒ. ATVADU SKŪPSTS / ЖАН ПОЛЬ ГОТЬЕ. ПРОЩАЛЬНЫЙ ПОЦЕЛУЙ

Se 25.09.2021 14:20
Kino Splendid Palace, MAZĀ ZĀLE
8.10
*Iekļaujot citas apkalpošanas maksas
 
ŽANS POLS GOTJĒ. ATVADU SKŪPSTS
Jean Paul Gaultier: Freak & Chic
Francija, 2020, 96 min
Režisors: Jans Lenorē
Filmā piedalās: Žans Pols Gotjē, Tonija Maršala, Rosija de Palma, Mariona Motina, Mariona Kotijāra, Katrīna Denēva, Žils Blanšārs, Mišlēna Prela un citi.
 
Oriģinalvaloda: franču
Subtitri: latviešu, krievu
 
Jebkurš dizainers, pametot Augstās modes pasauli, var sarīkot tradicionālo atvadu skati uz podija, bet tikai Žans Pols Gotjē – izcilais “frīks” un ekstravagantais provokators – pārvērta savu fināla paklanīšanos grandiozā šovā ar babilonisku vērienu, savienojot vienā debešķīgā buķetē tos mākslas veidus, ko apbrīno, – modi, kino, horeogrāfiju un teātri. Atvadu skūpsts visiem saviem pielūdzējiem no nepārspējamā haute couture provokāciju meistara!

Modes karuseļa virpulī Gotjē stilā sajaukti nesavietojami žanri. Viņam allaž viss ir bijis pārmērīgi seksuāls, pārlieku grezns un vienlaikus ļoti patiess un vienkāršs.
 
Sagatavojieties ieslīgt kuturjē ekscentriskajā Visumā, kur slavena kabarē interjeros jautrā kompānijā ar Madonnu, Marionu Kotijāru, Milēnu Fārmeri un citām zvaigznēm veiksiet aizraujošu ceļojumu cauri laikiem.

Dīvainā epatāža harmoniski savienojas ar izaicinošu un asprātīgu parodiju, sulīgais franču glamūrs pakļaujas līdz pilnībai izkopta “frīkisma” spiedienam, savukārt nopietnās un sentimentālās atkāpes filmā ļauj nojaust par intīmu drāmu personīgajā stāstā.
Kas ir Gotjē haute couture? Kas viņam kopīgs ar režisoriem Pedro Almodovaru, Pīteru Grīneveju, Liku Besonu un Žanu Pjēru Ženē? Kas bija Žana Pola Gotjē pirmā mūza un pirmā modele? No kurienes ņemti dažādie simboli, kas atainoti mākslā un klātesoši viņa skatēs?

“Es turpinu nodarboties ar to, ko visvairāk dievināju bērnībā: zīmēt un sapņot. Mode ir brīvība. Esmu pārliecināts, ka mani joprojām mīl ne par to, kas esmu, bet par to, ko es daru.” Uz tikšanos, Žan Pol Gotjē!
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
ŽANS POLS GOTJĒ. ATVADU SKŪPSTS / ЖАН ПОЛЬ ГОТЬЕ. ПРОЩАЛЬНЫЙ ПОЦЕЛУЙ Se 25.09.2021 14:20 Kino Splendid Palace, MAZĀ ZĀLE 8.10
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.90 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
 
Biļetēm tiek piemērota Aģenta maksa 8% apmērā no katras biļetes cenas!
 
Ņemot vērā Latvijā noteiktos Covid-19 ierobežojumus publisku pasākumu rīkošanai, pasākums tiks rīkots pēc zaļā drošības līmeņa un to var apmeklēt TIKAI vakcinētas un Covid-19 pārslimojušas personas, tai skaitā bērni, kuri ir vakcinēti (no 12 gadu vecuma) vai pārslimojuši Covid- 19 infekciju.
Apmeklējot pasākumu, obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, biļete un derīgs sertifikāts. Sertifikātu iespējams lejuplādēt vietnē www.Covid19sertifikats.lv.
 
Filmas demonstrēs oriģinālvalodā.

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 14 gadu vecuma
Oriģinālvaloda: franču
Subtitri: latviešu, krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~96min
Ieeja pasākumā: 15 min pirms filmas sākuma
 

Pirms biļešu iegādes, lūdzu, pievērsiet uzmanību valstī noteiktajiem noteikumiem pasākuma apmeklēšanai saistībā ar Covid-19 izplatības ierobežošanu. Veicot pirkumu, patērētājs piekrīt ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskos noteikumus pasākuma apmeklējumam.

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Kino Splendid Palace
Elizabetes iela 61 Rīga Latvija
Organizators
Teātra aģentūra BALTIJAS PĒRLE, biedrība
Krišjāņa Barona iela 25-18 LV-1011 Rīga
Vien. Reģ. Nr.: 40008267525
Citi datumi Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Izpārdots KAS ATGADĪJIES SENTROPĒZĀ / ЧТО СЛУЧИЛОСЬ В СЕН -ТРОПЕ IzpārdotsIzpārdotsKAS ATGADĪJIES SENTROPĒZĀ / ЧТО СЛУЧИЛОСЬ В СЕН -ТРОПЕ Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Izpārdots PETROVI AR GRIPU UN AP TO / ПЕТРОВЫ В ГРИППЕ И ВОКРУГ НЕГО IzpārdotsIzpārdotsPETROVI AR GRIPU UN AP TO / ПЕТРОВЫ В ГРИППЕ И ВОКРУГ НЕГО Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Izpārdots SPOŽAJĀ SAULĒ / НА ЯРКОМ СОЛНЦЕ IzpārdotsIzpārdotsSPOŽAJĀ SAULĒ / НА ЯРКОМ СОЛНЦЕ Kino Splendid Palace, MAZĀ ZĀLE, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt CILVĒKA BALSS / ЧЕЛОВЕЧЕСКИЙ ГОЛОС PopulārsPopulārsCILVĒKA BALSS / ЧЕЛОВЕЧЕСКИЙ ГОЛОС Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE, Latvija 8.10
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt PARKETS / ПАРКЕТ PopulārsPopulārsPARKETS / ПАРКЕТ Kino Splendid Palace, MAZĀ ZĀLE, Latvija 8.10
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!