logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Virtuālās realitātes telpa VR Gaming - VIP

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
VIRTUĀLĀ REALITĀTE
 
Virtuālā realitāte ir datora radīta trīsdimensionāla vide, ar kuru ir iespējams mijiedarboties. Atšķirībā no līdz šim ierastajām datorspēlēm, Jums būs nepieciešama ne tikai stratēģiskā domāšana, bet arī fiziskā izturība, jo jau pēc piektās spēļu minūtes jutīsiet, ka nodarbināt ne tikai savu prātu, bet arī ķermeni.

Uz standarta sistēmas varēsiet spēlēt visas ierastās VR spēles, pieejami visdažādākie žanri, sākot ar šaušanu, lokšaušanu, slēpošanu, šausmu, stratēģijas līdz pat escape room spēlēm.

Virtuālās realitātes spēles var spēlēt ikviens sākot no 7 gadu vecuma. Mūsu praksē esam pierādījuši, ka VR spēles sniedz  prieku un jautrību gan jauniešiem, gan pieaugušajiem un pat arī senioriem! Galvenais izvēlēties sev interesējošo spēles žanru un tad vari doties aizraujošajā VR piedzīvojumā!
 

 
VIP TELPA

Lieliska vieta ballītei un atpūtai

Omulīgi iekārtota telpa, kurā jūs varēsiet izmēģināt visaizraujošākās un jaunākās virtuālās realitātes spēles. Telpa ir aprīkota ar divām HTC vive VR sistēmām. Mēs sniegsim Jums iespēju izrauties no garlaicīgās ikdienas un doties virtuālā ceļojumā, nokļūstot sniegotos kalnos, kosmosa dzīlēs vai trakojošos amerikāņu kalniņos vien sekundes laikā!
 
50 EUR 1h - apmeklējums līdz 5 personām

Vairāk informācijas: http://www.vrgaming.lv

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot